Thor: Ragnarok vychází v limitované sběratelské edici ve formátu Blu-ray

Redakce
06. Březen 2018
Již od zítřka si budou moci příznivci Thoru tento akční fantasy film zakoupit v limitované edici na formátu Blu-ray, a to na www.bioscop.cz.

V novém filmu studia Marvel Thor: Ragnarok,je Thor uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi.

Jedná se vůbec o první film MCU (Marvel Cinematic Universe), který přišel v jednom kalendářním roce na řadu jako třetí. V předchozích letech Marvel produkoval ročně maximálně dva filmy. V roce 2017 rovněž do MCU přibyly filmy Strážci Galaxie Vol. 2a Spider-Man: Homecoming.
Magic Box

Magic Box

Ve filmu hrají Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban či Anthony Hopkins. K filmu jsou také dva bonusové disky, které obsahují: úvodní komentář režiséra Taiky Waititiho, krátké filmy, bydlení u Darryla, Marvel Studios: Prvních deset let – evoluce hrdinů, vystřižené scény a 8bitové sekvence.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor