NEWS & ARTICLES

TIFFANY & CO. OSLAVUJE SÍLU LÁSKY V NOVÉ KAMPANI

ARTICLE BY

Tiffany & Co. odhaluje novou kampaň s romantickým názvem „BELIEVE IN LOVE“. Kampaň oslavuje moderní pojetí lásky a ukazuje, že každý pár je jiný a že pravá láska existuje v mnoha podobách.

V kampani se objevují pouze ruce. Vzájemně se dotýkají a zachycují emocionální spojení každé dvojice. Toto jedinečné osobní gesto vyjadřuje spojení dvou lidí, a jejich touhu být spolu a věřit v nekonečnou sílu lásky.

„Tiffany je značka oslavující pravou lásku ve všech podobách, a proto jsme místem, kam si lidé chodí vybrat ten legendární symbol lásky, dokonalý prsten, který může být tradiční i zcela netradiční,” říká Reed Krakoff, kreativní ředitel Tiffany & Co. „Tato kampaň oslavuje lásku tak, jak to dokáže pouze Tiffany.”

V kampani zní ikonická píseň od skvělé Alicie Keys No One, a to ve vokálním ztvárnění. Jak zpěvačka říká: „Láska je tak jedinečná a individuální jako jsme my, a každý vztah si zaslouží být uznáván a oslavován...Lásku teď potřebujeme více než kdy jindy, a proto je pro mne ctí, že jsem mohla propůjčit svůj hlas něčemu tak krásnému, co opravdu rezonuje s podstatou mé hudby.”

Kromě rukou jsou v kampani iniciály každého páru a to přímo u fotografií. Tiffany nyní odhaluje jejich identitu i fotografie a video, kde je možné dozvědět se příběh každé z dvojic. Lidé mohou na Instagramu pomocí hashtagu #BelieveInLove sdílet i své příběhy a ukazovat, proč věří v lásku.
Autorkou fotografií BELIEVE IN LOVE je slavná módní fotografka Cass Bird, režisérem filmu Darius Khondji.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

TIFFANY & CO.
221779966
prague.cs@tiffany.com
Parizska 10, Praha

Firemní články

Official Press Release

TIFFANY PŘEDSTAVILA SVOU NOVOU KAMPAŇ "WILL YOU?/ŘEKNEŠ ANO?"

14.1.2015

Nová zásnubní kampaň TIFFANY & CO. oslavuje všechny podoby moderní lásky.  Kampaň s názvem Will you? Řekneš ano? Byla nafocena v New Yorku a zachycuje několik párů v různých fázích vztahu.

Official Press Release

BRILANTNÍ DÁRKY OD TIFFANIHO

24.12.2014

Tiffany představuje ty nejzářivější vánoční dárky. Tiffany tvoří dárky, které již od pohledu učarují a zahřejí u srdce. 
 

Official Press Release

TIFFANY OSLAVUJE MAGICKÉ VÁNOCE V NEW YORKU

18.11.2014

Minulý týden Tiffany odhalilo své legendární vánoční výlohy ve vlajkovém obchodě na Páté Avenue v New Yorku. Tato každoročně očekávaná tradice vábí zákazníky z celého světa a letos ji doprovází i oslnivá světelná show.

Official Press Release

TIFFANY A JEJÍ KLÍČE ZÁŘIVÉ BUDOUCNOSTI

31.10.2014

Tiffanyho klíče symbolizují legendární klíče, jež jsou oslavou nových začátků a významných milníků ve vašem životě. Jsou dokonalým mementem jedinečných událostí, vzácných vzpomínek i důležitých úspěchů a odemykají nové možnosti.

Official Press Release

JEDINEČNÁ SBÍRKA ŠPERKŮ Z DÍLNY TIFFANY & CO SHADES OF BRILLIANCE V PRAZE

10.9.2014

Do pražského butiku v Praze minulý týden dorazila jedinečná kolekce šperků z dílny Tiffany  &  Co. s názvem SHADES OF BRILLIANCE.Vidět tu v těchto dnech můžete vskutku unikátní kousky s nádhernými barevnými drahokamy a vzácnými diamanty, které dotváří moderní zlaté šperky.

Official Press Release

TIFFANY PŘEDSTAVUJE NEJVZÁCNĚJŠÍ BAREVNÉ DIAMANTY SVĚTA

2.1.2013

Exkluzivní kolekce Colors of Wonder je oslavou 175. výročí legendární značky

Official Press Release

PRO VŠECHNY ZAMILOVANÉ - ORIGINÁLNÍ PROJEKT OD TIFFANY & CO.

14.1.2013

 
Webovou stránku WHAT MAKES LOVE TRUE vytvořila značka Tiffany & Co. pro všechny zamilované dvojice a romantické duše. Značka je celosvětovým symbolem pravé lásky a v této unikátní myšlence spojuje lásku a své domovské město New York.

Official Press Release

VALENTÝN U TIFFANYHO

10.2.2013

Kde jinde oslavit nejromantičtější den v roce než u Tiffanyho? Pro všechny zamilované bude 14. února v pražském obchodě Tiffany přichystána romantická atmosféra se sklenkou šampaňského. Přijďte se inspirovat na valentýnské dárky do Pařížské 10. U Tiffanyho vás uvítají s láskou.

Official Press Release

ZÁSNUBNÍ PRSTEN TIFFANY HARMONY

28.2.2013

Ikonická kolekce zásnubních prstenů Tiffany se na jaře rozroste o nový model. Tiffanyho diamanty jsou označovány za nejlepší diamanty světa, protože Tiffany používá nejpřísnější kritéria na kvalitu kamenů a akceptuje méně než 2% diamantů určených pro klenotnický průmysl. Při broušení diamantů klade Tiffany největší důraz na jejich třpyt a záři.

Official Press Release

TIFFANY - KOLEKCE ŠPERKŮ PALOMA’S OLIVE LEAF

29.4.2013

Nejnovější kolekce šperků Palomy Picasso v sobě odráží přírodní krásu.

Official Press Release

VELKÝ GATSBY INSPIROVAL VÝLOHY BUTIKU TIFFANY & CO., FILM MĚL PREMIÉRU 16.5. 2013

20.5.2013

Režisér Baz Luhrmann a kostýmní návrhářka a držitelka dvou Oskarů Catherine Martin slavnostně odhalili exkluzivní instalace ve výlohách vlajkového obchodu Tiffany & Co. na počest filmu Velký Gatsby.

Official Press Release

COLORS OF TIFFANY: UNIKÁTNÍ ŠPERKY U TIFFANYHO V PRAZE OD 22.5. DO 10.6. 2013

27.5.2013

Do Prahy se chystá jedinečná sbírka nejvzácnějších šperků z dílny Tiffany & Co. Pražský butik na dva týdny navštíví tzv. traveling collection s názvem COLORS OF TIFFANY, a k vidění budou unikátní kousky s nádhernými barevnými drahokamy. Zákazníci si mohou tyto skvosty prohlédnout i zakoupit, a to od 22.

Official Press Release

KOLEKCE BLUE BOOK 2013 OD TIFFANYHO: TO NEJLEPŠÍ VE SVĚTĚ ŠPERKŮ

2.6.2013

Letošní kolekce je vrcholem luxusu, stylu a sofistikovanosti inspirované Jazzovou érou v New Yorku a stylem Art Deco.

Official Press Release

TIFFANY BOŘÍ PŘEDSUDKY, SNUBNÍ PRSTENY LETOS PROPAGUJÍ I GAYOVÉ

18.1.2015

V rámci na první dojem “klasické” kampaně “Will you?”, se na scéně objevila i zcela neotřelá a poněkud kontroverzní fotografie propagující snubní prsteny pouze pro muže. Tato nová kampaň boří všechny předsudky a je určena gayům.

Official Press Release

TIFFANY: KOLEKCE ŠPERKŮ ATLAS

19.10.2013

Legendární značka Tiffany & Co. představuje novou kolekci šperků Atlas, jejíž slavný design se stal ikonou ve světě módy. Původní inspirací pro kolekci Atlas byly již před třiceti lety slavné hodiny, které zdobí nejznámější obchod Tiffany & Co. na Páté Avenue v New Yorku.

Official Press Release

VÁNOCE U TIFFANYHO

6.11.2013

Legendární a oslnivé šperky od Tiffanyho jsou již přes 175 let tvořeny s dokonalostí a láskou, která je navždy uchována v našich srdcích. Ať pod stromeček zamíří nejzářivější brilianty či drahokamy zasazené v platině, skvostné perly, moderní šperky ze zlata, či malá drobnost ze stříbra, každý dárek z dílny Tiffany & Co.

Official Press Release

EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ VÝLOHY U TIFFANYHO

26.11.2013

Tiffany tradičně oslavuje svátky svými pověstnými vánočními výlohami.

Official Press Release

ENCHANT OD TIFFANY & CO.: FASCINUJÍCÍ SVĚT ORNAMENTŮ NA ZDOBNÝCH BRANÁCH DO TAJUPLNÝCH ZAHRAD

30.1.2014

Nejnovější kolekce šperkařského domu, kde s oblibou snídávala Audrey Hepburn, dostala název Enchant, neboli okouzlit. Tiffany se pro její vznik inspiroval ornamenty na zdobných branách do tajuplných zahrad a opulentních sídel, které často naznačují, že se uvnitř skrývá něco obzvlášť úchvatného.

Official Press Release

OD TIFFANYHO, S LÁSKOU - NEJKRÁSNĚJŠÍ VALENTÝNSKÉ DÁRKY Z DÍLNY Tiffany & Co.

11.2.2014

Autor: Zuzana Majorská
Tiffany & Co., klenotník, který je spojen s nejdůležitějšími životními momenty, vytváří dokonalé dárky k Valentýnu. Již přes 175 let navrhuje nejkrásnější dárky z lásky, ručně vyrobené v legendárním stylu Tiffany.

Official Press Release

TIFFANY PŘEDSTAVUJE NOVÉ ŠPERKY Z KOLEKCE ATLAS

31.3.2014

Tiffany & Co. představuje zbrusu nové šperky z kolekce Atlas®, jejíž neobyčejná krása vytvořila z proslulých designů módní ikony. Poslední kolekce nese typický prvek římských číslic ukrývající se v designech symbolizujících sílu a

Official Press Release

ZÁSNUBY U TIFFANYHO

18.4.2014

S jarem přichází čas lásky, zásnub a svatby. Tyto výjimečné události v životě mají společné nejen jaro, ale i krásné prsteny. Pro všechny ty, jež hledají něco naprosto jedinečného, letos Tiffany připravilo legendární kolekci zásnubních prstenů.

Official Press Release

TIFFANY & Co. PŘEDSTAVIL KOLEKCI BLUE BOOK

7.5.2014

V dubnu Tiffany & Co. představilo dlouho očekávanou kolekci nejluxusnějších šperků Blue Book. Tato kolekce představuje nabídku toho nejlepšího na světě. Představení těchto šperků doprovázela velkolepá událost, která se konala v proslulém Guggenheimu Museu v New Yorku, jehož se zúčastnilo několik stovek VIP hostů.

Official Press Release

LEGENDÁRNÍ KOLEKCE SNUBNÍCH PRSTENŮ TIFFANY

22.5.2014

Tiffany je svými šperky proslulá. Právě ona je tolik spjatá s láskou, romantikou i Paříží. Je tedy nasnadě, že právě ona přichází v květnu s kolekcí úžasných snubních a zásnubních prstenů. Tyto kolekce prstenů jsou největšími na světě.

Official Press Release

TIFFANY OSLAVILO OTEVŘENÍ NOVÉHO VLAJKOVÉHO OBCHODU V PAŘÍŽI

17.6.2014

Legendární americké klenotnictví Tiffany & Co. před týdnem slavnostně otevřelo obrovský vlajkový obchod v centru Paříže. Jde o několikapatrový flagship o rozloze skoro 1000 m2, jež se nachází na jedné z nejprestižnějších adres světa, pařížské Champs Élysées.

Official Press Release

TIFFANY PŘEDSTAVUJE NOVOU BAREVNOU KOLEKCI PALOMA’S SUGAR STACKS

22.7.2014

Paloma Picasso se proslavila mistrovskými uměleckými šperky, které tvoří exkluzivně pro značku Tiffany & Co. První kolekce byla vydána již v roce 1980 a stala se jednou z nejoblíbenějších kolekcí. Nová kolekce barevných prstenů Paloma’s Sugar Stacks, se nově rozrostla i o modely posázené pavé drahokamy.

Official Press Release

POZOR, PRÁVĚ PŘICHÁZÍ TIFFANY T

1.9.2014

 -Nekompromisně moderní kolekce od nové ředitelky designu Tiffany & Co. Francesca Amfotheatrof právě představuje svou první kolekci v roli nové ředitelky designu Tiffany & Co. Její inspirací je síla, energie a sebevědomí moderního města. Takže pozor, právě přichází „Tiffany T“.

Official Press Release

TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE NOVĚJŠÍ KOLEKCI DIAMANTOVÝCH ZÁSNUBNÍCH PRSTENŮ FANCY SHAPES

26.3.2015

Tato čtveřice netradičních brusů je inspirována slavným dědictvím značky.

Official Press Release

TIFFANY & CO. USPOŘÁDALO UNIKÁTNÍ VEČER NA OSLAVU UVEDENÍ NOVÉ BLUE BOOK KOLEKCE

17.4.2015

Tiffany v New Yorku uvítalo významné hosty z oblasti umění, showbusinessu, módy a médií, na speciální Blue Book večeři, na níž byla oficiálně představena nová “Modrá kniha” pro rok 2015. Tato kolekce je považována za to nejlepší ve světě vysokého šperkařství.

Official Press Release

INSPIRACE KE DNI MATEK OD TIFFANY & CO.

7.5.2015

Nezaměnitelná modrá krabička s bílou stuhou rozzáří oči každé ženy. Tiffany vám přináší půvabem a stylem ověnčené dárky ke Dni matek. Elegantní nové přírůstky do kolekce slunečních brýlí jsou zdobeny motivem inspirovaným šperky, kterými všechny oslníte. Krystaly a perly spolu působí v dokonalé harmonii a přinášejí nové kolekci záři a lesk.

Official Press Release

TIFFANY & CO PŘEDSTAVUJE NOVÉ HODINKY TIFFANY CT60 - OPRAVDOVÉ MISTROVSKÉ DÍLO

1.6.2015

Tiffany & Co. představuje novou kolekci hodinek pro moderní dobu - hodinky Tiffany CT60, inspirované zakladatelem značky Charlesem Lewisem Tiffanym.

Official Press Release

VÝZNAMNÝ MUŽ CHARLES LEWIS TIFFANY

10.9.2016

Šperky a hodinky nejvyšší kvality jsou často spojovány s Charlesem Lewisem Tiffanym. Tiffany inspiroval svým úspěchem řadu významných osobnosti. Pojďme se dozvědět něco více o této módní ikoně.

TIFFANY PŘEDSTAVUJE NOVOU APLIKACI NA VÝBĚR SVATEBNÍCH PRSTENŮ

26.8.2015

Nikdy to nebylo tak jednoduché. Díky nové verzi aplikace Tiffani Ring Finder, což by se dalo volně přeložit jako „Hledač prstenů“, si můžete vybrat, sestavit i vyzkoušet zásnubní prsteny přímo na své ruce.
Tiffany tak opět dokazuje, že nejen ve světě romantiky, ale také ve světě nových technologií, vždy o krok napřed.

OSLAVUJTE LÁSKU A PŘÁTELSTVÍ S PODZIMNÍ KAMPANÍ OD TIFFANYHO

10.9.2015

Tiffany & Co. představuje novou kampaň pro podzim 2015. Objevují se v ní tři inovované kolekce: Tiffany Victoria™, Tiffany Bow a Tiffany Infinity.

Diamantová záře šperků zdůrazňuje neobyčejnou krásu lásky mezi přáteli a rodinou.

PŘEDSTAVUJEME VÁNOČNÍ KAMPAŇ TIFFANY & CO.

9.11.2015

Kampaň JOY COMES OUT OF THE BLUE Tiffany & Co navazuje na nové kreativní zaměření značky. V kampaních se objevují opravdové osobnosti, které k sobě cítí v reálném životě lásku. A jako projev této lásky si dávají ten nejdokonalejší dárek, kterým je dárek od Tiffanyho v kouzelné modré krabičce.

Tiffany knot cuff

DÁRKY OD TIFFANY PŘINÁŠÍ RADOST NA CELÝ ŽIVOT

18.12.2015

Přinášíme vám několik tipů na skvělé dárky od značky Tiffany & Co.
Tiffany v Pařížské ulici je ideálním místem pro nákup dárků, které potěší každého a přináší radost a lásku.

Instalace kolekce Out of Retirement™, Londýn

TIFFANY & CO. ZAHÁJILA SPOLUPRÁCI S DOVER STREET MARKET

6.1.2016

Značka Tiffany & Co. slavnostně představila první limitovanou kolekci Out of Retirement pro kultovní koncept store Dover Street Market.

TIFFANY

S LÁSKOU TIFFANY

3.2.2016

Společnost Tiffany & Co. provází své zákazníky při těch nejromantičtějších chvílích života a vytváří dokonalé dárky z lásky již přes 178 let. Příležitosti svátku svatého Valentina je nejvhodnější doba obdarovat ženu překrásným šperkem.

130 LET NEJSLAVNĚJŠÍHO ZÁSNUBNÍHO PRSTENU VŠECH DOB - TIFFANY® SETTING

17.2.2016

Již roku 1886 se započal psát příběh prstenu Tiffany Setting. Zakladatel značky Charles Lewis Tiffany vytvořil prsten, který podtrhoval krásu diamantu. Převratný design spočíval v zasazení briliantu do korunky tak aby mohl odrážet co nejvíce světla.

NOVÝ FILM PRO MILOVNÍKY ZNAČKY TIFFANY JE TU!

29.2.2016

Crazy About Tiffany’s je film přinášející jedinečný pohled do zákulisí legendární klenotnické značky a vznikl ve formě nezavislého dokumentárního filmu. Divci mají prostřednictví režiséra Matthew Miele, jedinečnou možnost nahlédnout do zářivého světa svět Tiffany & Co.

TIFFANY ODHALIL VÝROBU SLAVNÉHO IKONICKÉHO PRSTENU

1.3.2016

Značka Tiffany se rozhodla vzdát hold svým šperkařským mistrům, a tak se poprvé v historii zaměřila reklamní kampaň na ty, kterým pod rukama vzniká oné slavné veledílo. Kampaň je součástí celoročních oslav ikonického prstenu Tiffany Setting, a ukazuje, proč se tento globálně uznávaný symbol lásky a manželství dá najít pouze u Tiffanyho.

PROHLÉDNĚTE SI NOVÉ MODELY HODINEK Z TIFFANYHO DÍLNY

9.3.2016

Tiffany CT60 Chronograf a Tiffany CT60 Annual Calendar jsou nejnovější modely hodinek, které navazují na dlouhodobou tradici mistrů hodinářského umění umění započatou zakladatelem značky Charlesem Lewisem Tiffanym. Hodinky pohání ta nejlepší švýcarská mechanika a jsou zdobené časem prověřenou technikou gravírování Colimaçon a Perlage.

TIFFANY PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI HODINEK EAST WEST MINI

29.3.2016

Legendární značka Tiffany přinesla na trh novinku, která vás mile překvapí a osloví. Kolekce East West byla představena v dubnu loňského roku a doslova převrátila pravidla hodinářské výroby svým nezvykle otočeným obdélníkovým tvarem číselníku.

VEČER PLNÝ KOLEKCE TIFFANY BLUE BOOK 2016

9.5.2016

Večer plný hvězd uvedl novou kolekci Blue Book 2016, která představuje nejúchvatnější šperky světa. Tiffanyho Modrá kniha je každoročně považována za to nejlepší z vysokého šperkařského umění a představuje jedinečná díla z těch nejvzácnějších přírodních pokladů.

SEZNAMTE SE S MODELY HODINEK TIFFANY Z KOLEKCE BLUE BOOK 2016

30.5.2016

Tiffany představuje unikátní modely hodinek z kolekce Blue Book 2016. V rámci nejluxusnější kolekce Blue Book letos Tiffany uvádí i unikátní modely hodinek, skvosty zdobené diamanty a drahými kameny.

Nadčasová krása v kolekci Paloma's Groove od Tiffany

29.6.2016

Již více jak 175 let je značka Tiffany & Co. synonymem stylu a luxusu. Pouze několik málo amerických společností se může chlubit tak slavnou historií. S Tiffany & Co. je nedílně spjato jméno Palomy Picasso, dcery slavného kubistického malíře. Její kousky jsou natolik originální a čisté zároveň, že nemohou být kýmkoli ignorovány.

Tiffany & Co. započal spolupráci s věhlasným Reedem Krakoffem

14.7.2016

Tiffany & Co. vždy spolupracoval s různými kreativními talenty z různých oborů lidského bytí. Před několika dny společnost oznámila, že se dohodla na spolupráci s Reedem Krakoffem, trojitým vítězem CFDA Awards.

Tiffany slaví 35. výročí spolupráce s Palomou Picasso

22.7.2016

Slavná a luxusní společnost Tiffany slaví 35. výročí se slavnou návrhářkou Palomou Picasso, která pro Tiffany navrhuje ikonické kolekce šperků.

Tiffany představuje novinku z ikonické kolekce Tiffany T - Tiffany T Two

6.9.2016

Legendární značka Tiffany představuje další novinku. Tentokrát svou pozornost zaměřila na prsteny. Kolekce s názvem Tiffany T Two je nejnovější evolucí populární kolekce, která je inspirovaná městem New York.

Tiffany miluje Elle Fanning a Elle miluje Tiffany

12.9.2016

Tiffany & Co. představilo svoji kampaň pro podzim tohoto roku. Kampaň oslavuje styl a legendární design. Poprvé za svoji historii značka oslovila celebrity, aby se staly její tváří. V samotném sloganu kampaně „Some Style is Legendary“ je skryta nadčasová přitažlivost dnes již ikonických šperků značky.

Tiffany & Co. představuje krátký film ze zákulisí příprav nové kampaně

23.9.2016

Tiffany & Co. navázala spolupráci a kreativní partnerství se světoznámou módní vizionářkou Grace Coddington. Nyní značka představuje krátký film "Some Style is Legendary" ze zákulisí příprav nové kampaně, kterou pro Tiffany tato módní vizionářka připravila.

Tiffany & Co. a Elephant Crisis Fund spustily dobročinnou kampaň proti zabíjení slonů

29.9.2016

Kampaň s názvem #knotonmyplanet má za cíl ukončení krize a záchranu slonů, kteří jsou zabíjeni pytláky kvůli slonovině. Název kampaně odkazuje na jednu s charakteristických vlastností těchto majestátních zvířat - jejich paměť.

Ariana Grande

Grandiózní party Tiffany & Co. hostila plno hollywoodských hvězd

18.10.2016

Chcete vědět, jak vypadá opravdu hvězdná party? Přinášíme Vám fotografie jedné z nich. Konala se 13. října v Beverly Hills a zúčastnili se jí samí VIP hosté.

“Two Cities, One Night: New York in Dubai”: Tiffany & Co.

21.11.2016

Dvě města, jedna noc: New York v Dubaji... Jak to vypadá, když Tiffany na jednu noc spojí dvě velkoměsta?

MAKE THE WORLD SPARKLE - Tiffany představuje vánoční výběr těch nejkrásnějších dárků

2.12.2016

Vstupte do světa Tiffany a vyberte dárek, který rozzáří svět kolem vás. V modré krabičče se ukrývá překvapení, vášeň i radost, jež Tiffanyho šperky přinášejí.

Lady Gaga se stala tváří nové kampaně Tiffany & Co.

16.2.2017

Tiffany & Co. koncem ledna oznámilo, že novou tváří kampaně Legendary Style je Lady Gaga, která představí nejnovější kolekci módních šperků Tiffany City HardWear. První video ke kampani mělo premiéru v rámci Super Bowlu 5. února.

TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE WHITNEY BIENÁLE 2017

27.3.2017

Tiffany & Co. s radostí oznamuje spolupráci s Muzeem amerického umění Whitney v New Yorku, jehož slavné bienále bude v následujících letech (až do roku 2021) sponzorovat. Obě slavné newyorské instituce pojí společný zájem o umění a originalitu.

Snídaně u Tiffanyho? V New Yorku už ji můžete zažít i vy!

23.11.2017

Tiffany před několika odhalilo dlouho očekávanou rekonstrukci čtvrtého patra ve svém vlajkovém obchodě na Páté Avenue a představilo vůbec první gastronomický koncept Tiffany & Co. – kavárnu Blue Box Café.

Darujte radost na celý život v modré krabičce Tiffany!

28.11.2017

V běžných dnech, kdy máme spousty starostí a shonu, je velmi těžké udělat si čas jeden na druhého a říct, jak si ho vážíme. Také proto máme Vánoce - abychom se pozastavili, zklidnili, trávili svůj čas se svými blízkými a třeba hezkým dárkem řekli, co pro nás znamenají.

Tiffany odhaluje vánoční výlohy

8.12.2017

Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh. Tato očekávaná událost je v New Yorku již tradicí. Do svého slavného diamantového království touto krásou vábí zákazníky z celého světa.

S modelem Tiffany T Two Ježíšek zaručeně uspěje

19.12.2017

Není snad ženy, která by neměla ráda krásné šperky. Pokud stále nemáte dárek pro svoji drahou polovičku, podívejte se, jakou novinku si pro Vás připravil věhlasný šperkařský dům Tiffany.

TIFFANY VALENTÝN - zásah přímo do srdce

7.2.2018

Klenoty od Tiffany se staly symbolem pravé lásky. Butiky Tiffany jsou oblíbeným místem pro všechny zamilované, kteří zde vždy najdou to nejkrásnější. Ať už zde hledají drobný dárek pro radost nebo skutečný skvost z platiny a nejčistších briliantů, ten pravý valentýnský dárek si zde vybere každý...

TIFFANY & CO. OSLAVUJE SÍLU LÁSKY V NOVÉ KAMPANI

16.5.2018

Tiffany & Co. odhaluje novou kampaň s romantickým názvem „BELIEVE IN LOVE“. Kampaň oslavuje moderní pojetí lásky a ukazuje, že každý pár je jiný a že pravá láska existuje v mnoha podobách.