Tiffany odhaluje vánoční výlohy

Hana Benešová
08. Prosinec 2017
Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh. Tato očekávaná událost je v New Yorku již tradicí. Do svého slavného diamantového království touto krásou vábí zákazníky z celého světa.

Každý rok na Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla. Stávají se z nich okna do magického světa Vánoc v luxusním stylu této legendární značky. Jedním z dárků, který je nejčastěji darován, je právě modrá krabička Tiffany & Co. ukrývající v sobě skvostné překvapení. Její obsah přináší radost na celý život.

Kouzelný svět vánočních výloh rok co rok přitahuje kolemjdoucí, kteří hledají ty nejdokonalejší dárky pro své blízké. Při pohledu do každého okna se mohou zákazníci zasnít a ztratit se ve vánočním světě Tiffany & Co.

V hlavní roli letošních vánočních výloh je legendární Tiffany Blue Box a spolu s ní i vtipné figurky. Ty mají ve vánočním a zimním světě napilno. Vytvořili jej Tiffanyho mistři, stejně jako vytvořili zářivé šperky a předměty z nové kolekce dárků a doplňků, jež figurky obklopují. Krásné výlohy můžete vidět i v Praze u Tiffanyho v Pařížské 10.

Firemní články