Time for workshop - tentokrát na téma Instagram & Facebook

Redakce
10. Květen 2018
Dne 22. 4. 2018 se naše business koordinátorka zúčastnila semináře společnosti Time for workshop s názvem Instagram&Facebook. Seminář se konal v krásných prostorách Hartigovského paláce v Praze na Malé Straně. Tyto workshopy byly založeny s cílem stmelovat a propojovat ženy, které mají chuť se vzdělávat a jít si za svým cílem.

Hlavním tématem celodenního semináře byly sociální sítě, které jsou dnes již nedílnou součástí marketingu každé společnosti. Workshop obsahoval mnoho zajímavých informací, například jak psát správně BIO, jak na hashtagy nebo jak určit svůj business cíl a vybrat vhodnou cílovou skupinu.

Vzhledem k tomu, že tématy workshopu byly Instagram a Facebook, dostali všichni odpovědi na své otázky a navíc vše doprovázely praktické ukázky a zajímavé náměty. O program se postarala motivační koučka, která přítomným ukázala, jak se držet svých cílů a díky nim dosáhnout požadovaného úspěchu. Workshop byl přínosný i dále. Akce se zúčastnily dámy z podnikatelských kruhů, které si na místě předaly kontakty pro využití ve svém profesním životě.

Protože workshop probíhal celý den, připravili pořadatelé výborné občerstvení formou rautu. Akce byla pro všechny přínosem. Atmosféra byla velmi příjemná, navíc v krásném prostředí. Naše business koordinátorka velmi ocenila cílené navázání vztahů mezi zúčastněnými, ať už po stránce pracovní, či osobní. Další workshop na téma Instagram a Facebook se bude konat v neděli 17. 6. 2018.

Time for workshop

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže