TIP NA LÉTO – ČERSTVÉ OVOCE A ZELENINA NEJEN NA TALÍŘ, ALE I NA PLEŤ

Redakce LUXUS.cz
14. Červenec 2014

Léto je obdobím, kdy si konečně můžeme dopřát čerstvé a šťavnaté ovoce a zeleninu plnými hrstmi. Víte však, že plody přírody nejsou jenom na jídlo?

Čerstvé, nikterak tepelně nezpracované, jen rozmixované ovoce jsou plné vitamínů a prospějí vaší pleti. Pokud jste v přípravě „babských“ receptů zběhlé, nejspíš zvládnete vyrobit nějakou tu pleťovou masku samy, ale pleťový krém, šampon anebo tělové mléko, to už nejspíš jen tak doma na koleně nesvedete. A právě proto je zde LUSH.

 

 

 

Britská kosmetika je velmi oblíbenou především díky skutečně vysokému podílu přírodních složek v produktech. Do svých produktů přidává skutečné a nefalšované rozmixované ovoce. Najdete je v jejich mýdlech, sprchových gelech, peelinzích, obličejových maskách, šamponech, kondicionérech i tělových mlécích. Velmi rádi na výrobu své kosmetiky užívají jahody, limety, mango, avokádo, borůvky a banány.

O LUSH je navíc známo, že ingredience nenakupuje z neznámých zdrojů ve velkoobchodech, ale každá složka má zcela konkrétní původ, svého konkrétního pěstitele a výrobce.

Tutu exkluzivní a luxusní kosmetiku můžete koupit i u nás v České republice.

 

 

 

 

 

www.lush.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor