Tipy na hodnotné dárky, jež obdarované určitě potěší

22. Prosinec 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16047

Štědrý den se neúprosně blíží a Vy stále nemáte všechny dárky? Nezoufejte, přinášíme Vám několik tipů na hodnotné dárky, kterými obdarovanému řeknete, jak si ho vážíte a poděkujete mu za to, že je. Luxusní psací potřeby, kožené doplňky nebo špičkové mechanické hodinky budou obdarované těšit nejen o letošních Vánocích, ale i mnoho dalších let.

Krásné hodinky udělají radost vždy. Radost můžete udělat třeba reedicí slavných hodinek Hamilton Frogman, které používalo ve 20. letech americké námořnictvo (automat, ocel, vodotěsné do 300 m, modrý pryžový tah). Pro dámy jsou určeny hodinky Hamilton Jazzmaster Open Heart Lady. Luxusním kouskem je také nový model legendární časomíry IWC Pilot s chronografem (automat, ocel, černý kožený řemínek). Všechny tři modely prodává hodinářství Carollinum.

Jestli nemáte dostatek času na obíhání mnoha obchodů, zavítejte do butiku Montblanc. Jeho nabídka je tak široká, že třeba všechny dárky nakoupíte právě tam. Pro muže je zde k dostání například klasický pánský kožený pásek Montblanc nebo zápisník Montblanc Augmented Paper, který umí přenést rukou psané slovo a kreslené náčrty do digitální formy.

Pro muže, kteří si potrpí na eleganci, jsou mimo jiné v nabídce manžetové knoflíčky Montblanc Meisterstück, pánský náramek Montblanc nebo pánské kožené doplňky Montblanc Satorial. Nádherným dárkem může být také limitovaná matně černá edice plnicího pera Montblanc Meisterstück, jež je v prodeji pouze do konce letošního roku. Pro dámy je určeno pero Montblanc v pudrově růžovém laku.

Také v butiku Montblanc nechybí dámské hodinky. Nesou název Bohème Day & Night a mají romantický ukazatel dne a noci (automat, ocel, černý kožený řemínek). Pro každou ženu, jejíž nutností je své dny plánovat, je určen dámský zápisník Montblanc v barevných kožených deskách.

Galerie