NEWS & ARTICLES

Tipy na hodnotné dárky, jež obdarované určitě potěší

ARTICLE BY

Štědrý den se neúprosně blíží a Vy stále nemáte všechny dárky? Nezoufejte, přinášíme Vám několik tipů na hodnotné dárky, kterými obdarovanému řeknete, jak si ho vážíte a poděkujete mu za to, že je. Luxusní psací potřeby, kožené doplňky nebo špičkové mechanické hodinky budou obdarované těšit nejen o letošních Vánocích, ale i mnoho dalších let.

Krásné hodinky udělají radost vždy. Radost můžete udělat třeba reedicí slavných hodinek Hamilton Frogman, které používalo ve 20. letech americké námořnictvo (automat, ocel, vodotěsné do 300 m, modrý pryžový tah). Pro dámy jsou určeny hodinky Hamilton Jazzmaster Open Heart Lady. Luxusním kouskem je také nový model legendární časomíry IWC Pilot s chronografem (automat, ocel, černý kožený řemínek). Všechny tři modely prodává hodinářství Carollinum.

Jestli nemáte dostatek času na obíhání mnoha obchodů, zavítejte do butiku Montblanc. Jeho nabídka je tak široká, že třeba všechny dárky nakoupíte právě tam. Pro muže je zde k dostání například klasický pánský kožený pásek Montblanc nebo zápisník Montblanc Augmented Paper, který umí přenést rukou psané slovo a kreslené náčrty do digitální formy.

Pro muže, kteří si potrpí na eleganci, jsou mimo jiné v nabídce manžetové knoflíčky Montblanc Meisterstück, pánský náramek Montblanc nebo pánské kožené doplňky Montblanc Satorial. Nádherným dárkem může být také limitovaná matně černá edice plnicího pera Montblanc Meisterstück, jež je v prodeji pouze do konce letošního roku. Pro dámy je určeno pero Montblanc v pudrově růžovém laku.

Také v butiku Montblanc nechybí dámské hodinky. Nesou název Bohème Day & Night a mají romantický ukazatel dne a noci (automat, ocel, černý kožený řemínek). Pro každou ženu, jejíž nutností je své dny plánovat, je určen dámský zápisník Montblanc v barevných kožených deskách.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

MONTBLANC
221 771 670
montblanc@carollinum.cz
Pařížská 14 (vstup Široká 18), Praha

Firemní články

Chytré hodinky Montblanc Summit – když se luxus snoubí se špičkovou technologií

17.7.2017

Německá značka Montblanc, kterou symbolizuje diamantový výbrus v podobě známé hvězdičky „snow peak“, si za 111 let své existence od svého založení v roce 1906 vydobyla pevné místo mezi luxusními výrobci psacích per, šperků a také hodinek. Luxusní hodinky si většina z nás spojuje spíše s drahými kovy a kvalitním ručním zpracováním.

Nová limitovaná edice Montblanc Great Characters Miles Davis potěší na Valentýna každého muže

25.1.2017

Edice Montblanc Great Characters vzdávají hold výjimečným osobnostem, jejichž život a dílo měly přetrvávající vliv na lidskou civilizaci. Jen málo hudebníků tak výrazně formovalo moderní kulturu jako Miles Davis, jeden z nejvýznamnějších muzikantů a jazzových skladatelů 20. století.

Tipy na hodnotné dárky, jež obdarované určitě potěší

22.12.2016

Štědrý den se neúprosně blíží a Vy stále nemáte všechny dárky? Nezoufejte, přinášíme Vám několik tipů na hodnotné dárky, kterými obdarovanému řeknete, jak si ho vážíte a poděkujete mu za to, že je.

MONTBLANC OSLAVUJE 110 LET ZALOŽENÍ ZNAČKY MIMOŘÁDNOU KOLEKCÍ ROUGE & NOIR

23.5.2016

K oslavám 110 výročí založení značky vznikla nová limitovaná kolekce exkluzivních hodinek, psacích potřeb, pánských kožených tašek a pánských šperků. Hlavní barevný tón novodobého ztvárnění vůbec prvních psacích potřeb Montblanc, inspirovaných slavným Stendhalovým románem, tvoří červená a černá.

NOVÝ BUTIK MONTBLANC OTEVŘEN V PAŘÍŽSKÉ ULICI

21.1.2016

Společnost Carollinum, prodejce luxusních hodinek, šperků a doplňků, otevřela v půlce ledna nový butik značky Montblanc v Pařížské 14. Jedná se o první událost, kterou Carollinum pro své zákazníky připravila při příležitosti 20. Výročí od jejího založení.

NENECHTE SI UJÍT DVĚ NOVINKY OD MONTBLANC

22.10.2015

KOLEKCE LUXUSNÍCH BATOHŮ PRO MĚSTSKÉ DOBRODRUHY

Official Press Release

PIŠTE S NOBLESOU PERY INSPIROVANÝMI LUCIANEM PAVAROTTIM

16.6.2015

Tenorista Luciano Pavarotti (1935-2007) uchvátil svými jevištními výkony celý svět.
Byl ovšem znám i pro svou jedinečnou extravaganci a humanitní činnost, které se věnoval. Sdružoval ty nejlepší světové hudebníky pod seskupením "Pavarotti & Friends", jež přineslo miliony dolarů na odborné a vzdělávací projekty.

Official Press Release

MONTBLANC HERITAGE – HODINKY INSPIROVANÉ OBJEVNÝMI CESTAMI

18.5.2015

Švýcarská značka Montblanc, vyznačující se mimořádnou precizniostí hodinářské práce a chronometrických klenotů, přináší novinky z úspěšné kolekce Heritage. Tentokrát se nechala se inspirovat mořeplavcem Vasco da Gama a jeho odvážným cestovatelským duchem.

Official Press Release

NOVÁ EDICE ZE SÉRIE MONTBLANC GREAT CHARACTERS OSLAVUJE JOHNA F. KENNEDYHO

7.1.2015

Tato limitovaná edice psacích potřeb ze série Montblanc Great Characters vzdává hold mimořádným osobnostem, jež zásadním způsobem ovlivnily dění ve světě, ať už prostřednictvím kultury, politiky vědy nebo umění. 
 

Official Press Release

MONTBLANC WRITERS EDITION 2014: DANIEL DEFOE

24.9.2014

Nová limitovaná kolekce psacích potřeb dává hold Danielovi Defoeovi, jedné z nejdůležitějších postav v dějinách literatury.

Official Press Release

MONTBLANC VYTVOŘILO NEJDRAŽŠÍ PERO NA SVĚTĚ

1.8.2014

 Podnětem pro tvorbu nenovějšího psacího pera Montblanc byl historický Řím. Tvůrci tohoto zcela jedinečného pera se nechali inspirovat i zcela jedinečnými freskami tamních mozaik, které zdobí zdejší rezidence v Karakallových lázních.

Official Press Release

LEGENDÁRNÍ VÝROBCE KLAVÍRŮ HENRY E. STEINWAY SE INSPIROVAL LIMITOVANOU EDICI PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC

7.7.2014

Henry E. Steinway věnoval svůj život podpoře umění a byl hybatelem revoluce ve světě hudebních nástrojů. Právě tento muž inspiroval letošní edici psacích potřeb z cyklu MONTBLANC PATRON umění. Jde o dva typy plnicích per, která jsou oslavou jeho jedinečného odkazu, budou k dispozici v limitované sérii 888 a 4810 kusů. 

Official Press Release

MONTBLANC VYTVOŘIL LIMITOVANOU KOLEKCI INSPIROVANOU LEGENDÁRNÍM VÝROBCEM KLAVÍRŮ HENRYM E. STEINWAYEM

24.4.2014

Montblanc se letos rozhodl, že v cyklu Patron umění vytvoří dva typy per, jež budou vytvořeny ve jméně odkazu Henry E. Steinwaye, tvůrce naprosto jedinečných hudebních nástrojů. Pera budou k dispozici v limitované sérii 888 a 4810 kusech. 

Official Press Release

LEGENDÁRNÍ MONTBLANC MEISTERSÜCK LETOS SLAVÍ DEVADESÁTINY

9.4.2014

Plnicí pero Meisterstück je pro Montblanc symbolem – reprezentuje prvotřídní mistrovskou práci, tradiční výrobní postup a je splynutím vzácných materiálů, důmyslného designu a nekompromisních požadavků na funkčnost.

Official Press Release

HERCI & HONDINKY MONTBLANC

8.4.2014

Australský herec a producent Hugh Jackman, ambasador značky Montblanc, na premiéře filmu Noe s hodinkami Montblanc Meisterstück Heritage Perpetual Calendar (Londýn, 31.3. 2014). 

Official Press Release

LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC OSLAVUJE RENESANČNÍHO GÉNIA LEONARDA DA VINCIHO

25.3.2014

Autor: Roman Majorský
Limitovaná edice psacích potřeb Montblanc oslavuje renesančního génia Leonarda da Vinciho

Official Press Release

LEONARDO, NOVÁ LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC

28.1.2014

Limitovaná edice psacích potřeb Montblanc Leonardo vzdává hold Leonardu da Vincimu. Detaily per jsou inspirovány právě da Vinciho skicami, vynálezy a konstrukčními prvky létacích strojů. Tělo a víčko pera jsou precizně řemeslně zpracovány z eloxovaného hliníku.

Official Press Release

"PRINCEZNOVSKÁ" KOLEKCE MONTBLANC: ŠPERKY A HODINKY PRINCEZNA GRACE

6.8.2013

Monacká kněžna Grace Kelly inspiruje nejrůznější módní kolekce už déle než padesát let. Její preciznost a styl se zrcadlí také v loňské kolekci šperků, hodinek a psacích potřeb, kterou Montblanc letos obohacuje o nové ručně zpracované šperky a hodinky.

Official Press Release

LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC VZDÁVÁ HOLD ALBERTU EINSTEINOVI

24.1.2013

Limitované edice luxusních psacích potřeb Montblanc Great Characters oslavují jedinečné osobnosti, které svým talentem a pílí zásadním způsobem ovlivnili lidstvo. Nová edice vzdává hold odkazu Alberta Einsteina.

Official Press Release

MONTBLANC HERITAGE COLLECTION 1912

8.1.2013

V návaznosti na svou bohatou historii představuje Montblanc limitovanou edici Heritage Collection 1912 s vizionářským přístupem ke kultuře psaní.

Official Press Release

CABOCHON DE MONTBLANC COLLECTION 2011

11.11.2011

Když značka Montblanc vůbec poprvé představila svůj vlastní typ výbrusu diamantu ve tvaru hvězdy, emblému značky, odhalila světu svou novou stránku. Kreativitu a opravdovou vášeň pro Haute Joaillerie.