Tipy na plavky z přehlídkového mola v Miami

08. Červen 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15651

A je to tady! Rtuť teploměru stoupá výš a výš a voda v bazénu je nejvhodnějším místem v těchto parných dnech. Dilema snad každé ženy je, jaké plavky si koupit? Přinášíme vám několik tipů z přehlídkového mola v Miami.

V Miami se každoročně pořádá přehlídka plavek pro následující sezónu. Co je pro letošní sezónu charakteristické? Zvířecí motivy, síťoviny, třásně, sportovní styl, ale i světlé barvy a metalické vzory se staly nejoblíbenějšími. Velkým trendem se stal dlouhý rukáv, zvýšený pas a monokini. V čem je kouzlo monokin? Plavky vypadají zezadu jako dvoudílné, ale ve skutečnosti jde o jednodílné plavky. Jde tedy o svůdnější a zároveň originální variantu jednoho kousku plavek.

Pokud upřednostňujete více tradiční styl jednodílných plavek, jistě nepohrdnete novými vzory. Barevný styl tisku či netradiční výstřih jistě neurazí.

Od roku 2014 prudce vzrostl oblíbenost třásní. Novinkou je, že letos se třásně umisťují nejen na vrchní díl plavek, ale i na boky. Jdou dokonce vidět i na plavkách s dlouhým rukávem.

S rokem 2016 je bezesporu spojen trend vysokého krku. Snad v každém módním časopisu se dočtete o této novince, která si získala srdce mnohých žen.

Vysoký pas evokuje neočekávaně koketní, hravý a lichotivý trend. Zaujme i vás? Vysoké pasy jsou zpátky do módy. Nejen vysoké pasy u kalhot, ale i u plavek začínají být zase oblíbenými.

Pruhy hýbou letošní sezónou ve všech podobách. Přední design pruhů originálně dokresluje celkový vzhled horního dílu plavek.

Kovové odstíny že nebyly nikdy příliš oblíbené? V letošní sezóně to neplatí! Kovový odlesk plavek se ukázal více zábavnějším a o nejen v pouličním stylu, ale ještě více na pláži či u bazénu. Pokud chcete u vody opravdu zazářit, našly jste ideální typ plavek.

Zalíbil se vám vysoký pas či zajímavé vzory tradičních střihů plavek? Tuhle sezónu je obojí vítané, tak tedy hodně štěstí při vybírání pohodlných a originálních plavek!

Galerie

Rozhovory