Tiziana Terenzi: vůně, které vyprávějí příběhy

Foconero
Redakce
12. Duben 2018
Pokud milujete skutečně nádherné a luxusní vůně, neměly by ve vaší gurmánské sbírce chybět vůně od rodinné značky Tiziana Terenzi. Z tradice se vždy rodí poctivé a unikátní produkty. Historie firmy sahá až do roku 1968 a zahrnuje mimo jiné i vytvoření malé laboratoře v rodinném domě. Dnes značku vlastní sourozenci Paolo a Tiziana Terenzi, kteří přenesli řemeslný um a cit pro detail do výroby parfémů svíček a bytových vůní.
White Fire

White Fire

Nachystali jsme pro vás seriál ze světa niché parfumerie za spolupráce s SV Boutique. Pojďme se společně kochat tím nejlepším, co niche parfumerie nabízí. A začínáme právě u značky Tiziana Terenzi.
V Canto

V Canto

Parfémy Tiziana Terenzi Vůně vstupují do našich životů a zanechávají v nich vzpomínky. Proto jsou důležité a snad i proto si často snažíme vybírat parfém, který vystihne naši osobnost. Chceme být výjimeční, jiní a nesplynout v davu. I tak bychom mohli popsat vůně Tiziana Terenzi. Jako jedinečné, vyrobené z těch nejvzácnějších přírodních ingrediencí, ukryté v luxusních flakonech. Každý detail má svůj význam. Tím nejpoutavějším je samotný vznik vůní. Ukrývají v sobě příběhy a vzpomínky, které vás pohltí. Jsou plné chuti do života a pokory z prožitých příběhů. Všechny vůně jsou unisexové. Flakony z linie V Canto jsou potažené sametem a mají za úkol navodit příjemnou harmonii. Proto je tělo parfému těžké stejně jako víčko.

Vonné svíčky pro aromaterapii Svíčky Tiziana Terenzi představují skvostný doplněk interieru. Dlí se podle velikostí, barvy skla a počtu knotů. Knot svíčky je vyroben z čistého cedrového dřeva, které umožňuje 100% vyhoření bez reziduálních látek, bez jakýchkoli sazí a nepříjemné nutnosti odřezávat knot. K zhasnutí svíčky se používá skleněný poklop. Značka Tiziana Terenzi přitahuje pozornost svým ojedinělým designem a silným příběhem. Všechny produkty jsou kvalitní a ručně vyráběné. Foto: Klára Bartheldi