Tiziana Terenzi: vůně, které vyprávějí příběhy

Foconero
Redakce
12. Duben 2018
Pokud milujete skutečně nádherné a luxusní vůně, neměly by ve vaší gurmánské sbírce chybět vůně od rodinné značky Tiziana Terenzi. Z tradice se vždy rodí poctivé a unikátní produkty. Historie firmy sahá až do roku 1968 a zahrnuje mimo jiné i vytvoření malé laboratoře v rodinném domě. Dnes značku vlastní sourozenci Paolo a Tiziana Terenzi, kteří přenesli řemeslný um a cit pro detail do výroby parfémů svíček a bytových vůní.
White Fire

White Fire

Nachystali jsme pro vás seriál ze světa niché parfumerie za spolupráce s SV Boutique. Pojďme se společně kochat tím nejlepším, co niche parfumerie nabízí. A začínáme právě u značky Tiziana Terenzi.
V Canto

V Canto

Parfémy Tiziana TerenziVůně vstupují do našich životů a zanechávají v nich vzpomínky. Proto jsou důležité a snad i proto si často snažíme vybírat parfém, který vystihne naši osobnost. Chceme být výjimeční, jiní a nesplynout v davu. I tak bychom mohli popsat vůně Tiziana Terenzi. Jako jedinečné, vyrobené z těch nejvzácnějších přírodních ingrediencí, ukryté v luxusních flakonech. Každý detail má svůj význam. Tím nejpoutavějším je samotný vznik vůní. Ukrývají v sobě příběhy a vzpomínky, které vás pohltí. Jsou plné chuti do života a pokory z prožitých příběhů. Všechny vůně jsou unisexové. Flakony z linie V Canto jsou potažené sametem a mají za úkol navodit příjemnou harmonii. Proto je tělo parfému těžké stejně jako víčko.

Vonné svíčky pro aromaterapiiSvíčky Tiziana Terenzi představují skvostný doplněk interieru. Dlí se podle velikostí, barvy skla a počtu knotů. Knot svíčky je vyroben z čistého cedrového dřeva, které umožňuje 100% vyhoření bez reziduálních látek, bez jakýchkoli sazí a nepříjemné nutnosti odřezávat knot. K zhasnutí svíčky se používá skleněný poklop. Značka Tiziana Terenzi přitahuje pozornost svým ojedinělým designem a silným příběhem. Všechny produkty jsou kvalitní a ručně vyráběné. Foto: Klára Bartheldi

Foconero
White Fire
V Canto
Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor