TONAK přestavuje novou kolekci pro letošní podzim a zimu

Hana Benešová
24. Září 2018

Poslední kolekce TONAK je inspirována kouzelnými místy a cestováním nejen po naší krásné zemi, ale i fascinacemi z dalekých krajin a měst, která jsou plna barev, vůní a stále nových podnětů. S tou letošní se značka vydala přímo do centra všeho dění, na vlakové nádraží. Je to místo, které je středobodem setkávání a emocí, místo, které propojuje lidské příběhy i ta nejvzdálenější místa a nabízí nekonečnou inspiraci.

Načerpejte i vy dojmy z každé nové cesty a vetkněte je do svého vlastního pojetí módy, jež by bez originálního přístupu nebyla ničím. Móda ožívá ve chvíli, kdy ten samý kousek každý pojme jinak, otiskne do něj svoji osobnost.

Každý klobouk, baret či čepice musí mít svou hlavu. Hlavu, která patří člověku, co našel zalíbení v tomto krásném módním doplňku a ten se stal nedílnou součástí jeho osobnosti. Výroba pokrývek hlavy se bez lidí neobejde. Představte si, že na výrobě jednoho klobouku se podílí celkem osmdesát rukou! Díky precizní lidské práci jsou pokrývky hlavy od TONAKu kvalitní a originální. Proto hlavní inspirací pro tuto kolekci jste právě vy, lidé! Bez vás by TONAK nebyl tím, čím je.

TONAK si vám proto dovoluje představit 10 ambasadorů, 10 příběhů a 10 vášní pro klobouky. Mezi ně patří módní návrhářka Kateřina Geislerová, český lékař Lukáš Pollert, modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, produkční, street style fotograf a módní guru Jakub Feranec, vizážista celebrit Pavel Kortán, přední česká módní a portrétní fotografka Lucie Robinson, tanečník, choreograf a herec J. K. Sanchez, topmodelka Simona Krainová, moderátorka Zora Hejdová a módní návrhářka a stylistka Kamila Vodochodská.

Základem pro kolekci podzim/zima 2018/2019 jsou zemité odstíny a paleta zelených tónů od jemné mořské až po sytou smaragdovou. Své zastoupení však má i oblíbená šedá či krémová. Poprvé se můžete setkat s originální žíhanou úpravou „orio“ nebo s double klobouky, které kombinují dvě barvy plsti. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro klasiku nebo zkusíte obohatit svůj styl o nové impulsy.

Kontakty