TRADIČNÍ VELIKONOCE NETRADIČNĚ „V SEDLE“ SEGWAY, S HLEDÁNÍM POKLADU S GPS OBOHATÍ JARO NA CHATEAU MCELY!

Michal Hutta
19. Březen 2014
Čtenost článku je: 15124 [?]

Jaro provoní nejen anglický park a Svatojiřský les, ale také mcelskou kuchyni. Nebudou chybět Velikonoce tentokráte v moderním kabátě a inspirativní hýčkání pro dámy.

 

Jaro se blíží a hosté se mohou již brzy těšit na první jarní květinky v parku. Kromě jiného je u příjezdu uvítají romantické bílé tulipány, k relaxační terapii před hořícím krbem v Medovém altánku je povede cesta bohatě lemovaná narcisy a u Fontány splněných přání je potěší koberec modrých jaterníků. Na pozadí probouzející se přírody proběhne od 17. do 21. dubna oslava velikonočních rodinných svátků inspirovaných nejen starými českými tradicemi, ale nově i vzrušujícími vynálezy 21. století

Hosté mohou v tomto období využít velikonoční balíček na dvě noci se snídaní, 3-chodovou večeří v podobě Velikonočního menu v doprovodu živé klavírní hudby, 2-chodovým obědem s výběrem z a la carte menu, bohatým programem pro děti plném rukodělných činností a zábavy. Mohou se také těšit na ukázku tradičních velikonočních zvyků a pomlázku s překvapením na Velikonoční pondělí na pokoji.

 

A teď něco co překoná i tradiční běh s vejcem na lžíci. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte, kam chcete. Prostě užívejte zábavnou a intuitivní jízdu na Segway. Děti nadchne jistě i hledání skrytého velikonočního pokladu v okolním Svatojiřském lese za použití navigačního systému GPS. To bude něco konečně také pro kluky!

 

V lázních Mcely Spa si mohou hosté dopřát pro jarní detoxikaci speciálně zařazenou Očistnou jarní terapii. (Povzbuzující šalvějový peeling dodá tělu důležité minerály, odstraňuje z kůže toxiny, očistí, posílí organismus a hlavně prokrví a vyleští pokožku celého těla do růžova. Navazující masáž smyslným horkým levandulovým olejem poskytne pleti potřebné výživné látky a navrátí jí hedvábný lesk. 90 minut: 2 690 Kč)

 

Honza Štěrba, šéfkuchař restaurace Piano Nobile, která se stala nejlepší restaurací dle Maurerova nezávislého průvodce Grand Restaurant 2014, připraví se svým týmem velikonoční tříchodové menu, čtyřchodové menu na Velikonoční pondělí a pro děti sladké překvapení v podobě jarního sweetbaru. Svátečně si hosté pochutnají například na Kopřivové nádivce s voňavým domácím uzeným masem, polníčkovým salátem a křepelčím vajíčkem, Jehněčím kolínku servírovaném s pastinákovým pyré, sladkokyselým celerem, mladým špenátkem a omáčkou ze sena, Koláčku z karamelizovaných hrušek se sorbetem z bio jogurtu či tradičním beránkovi a mazancích. 

 

Zámeckou kuchyni také provoní nové jarní menu, které bude v platnosti od poloviny dubna do konce července. Hosté se mohou těšit na nové úpravy tradiční zvěřiny nebo uzenou panenku z divokého prasátka.

 

Dámy jistě uvítají speciální březnovou nabídku a kreativní programy. Navážeme tak na úspěšný lednový víkend Slet bohyň. Celý měsíc bude naplněn prožitky a božskou relaxací. Mužský doprovod je samozřejmé také vítán.

 

V sobotu 15. března proběhne kurz Míchání přírodní kosmetiky, při kterém budou mít hosté příležitost se seznámit s přírodní kosmetikou a vyrobit si vlastní produkt dle svého výběru. Zároveň bude představeno tajemství přírodní kosmetické linie Mcely Bouquet, která se míchá s láskou přímo v zámecké laboratoři. Terapeutka Petra bude také připravena doporučit vhodné produkty pro péči o pleť. Délka kurzu včetně konzultace bude 120 minut.

 

V sobotu 22. března je připravené odpoledne s módní stylistkou Olgou Oliwií Soukupovou. Olga Oliwye Soukupová - módní stylistka & personal shopper, nositelka titulu Blogerka roku, spolupracuje s televizí, módními časopisy a je držitelka mnoha certifikátů ve svém oboru. Oliwye hosty seznámí se základními kousky šatníku, představí nákupní desatero, upozorní na faux pas, kterých se dopouštíme a nebude chybět módní dieta, aneb vizuální korekce nedostatků. Dámy se mohou těšit také na prezentaci luxusních kabelek a kožešin značky Lusha, šperků Barok perly a tvorbu nové návrhářky Sofie Rafaeli. 

CHATEAU MCELY

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firemní články

Výjimečné jarní akce na Chateau MCELY
Mcelské sváteční Velikonoce
Dárky Made in Mcely
MCELY BOUQUET SPA
Připravili jsme pro Vás zajimavé tipy na akce na Chateau Mcely
Patio Bellavista Nový šarm Patia Bellavista a restaurace Piano Nobile
Chateau Mcely - Díky za další krásný den CHILL OUT SUMMER
ZÁŽITKOVÉ KONFERENCE NA CHAteau MCELY
foto Matěj Třasák MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ
Foto: Olga Siyanko, Strizhakova Svetlana ZÁSNUBNÍ PRSTÝNEK Z LÁSKY NA CHATEAU MCELY?
VRCHOL SEZÓNY SE BLÍŽÍ. Zažijte ADVENT, VÁNOCE A SILVESTR po Mcelsku!
VYMAZLENÉ ZÁSNUBY NA CHATEAU MCELY
Obdarujte své blízké nevšedním vánočním dárkem - namícháním vlastní kosmetiky
Vskutku pohádková svatba na Chateau Mcely
SVÁTEČNÍ ČAS NA CHATEAU MCELY
10 LET CHATEAU MCELY ANEB POKLAD RODINY MCELY
PROŽIJTE VELIKONOCE NA ZÁMKU CHATEAU MCELY
SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU CHATEAU MCELY
NEZAPOMENUTELNÝ VALENTÝNSKÝ VÍKEND NA CHATEAU MCELY
PIANO NOBILE BAR CHATEAU MCELY NABÍZÍ ORIGINÁLNÍ KOKTEJLY
SLET PRINCEZEN JIŽ TENTO VÍKEND NA CHATEAU MCELY
VEZMĚTE SVÉ DETI NA SLET PRINCEZEN V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU MCELY
CHATEAU MCELY SE DOSTAL DO SÍNĚ SLÁVY NA POPULÁRNÍM TRIPADVISORU
ORIGINÁLNÍ KOLEKCE ŠÁTKŮ MCELY BOUQUET SE ROZŠÍŘILA O 2 NEVŠEDNÍ ŠÁTKY
VALENTÝN V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ ZÁMKU MCELY VALENTÝN V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ ZÁMKU MCELY
Official Press Release NÁKUP DÁRKŮ Z KOLEKCE CHATEAU MCELY V CENTRU PRAHY
PODZIMNÍ DĚNÍ V ZÁMECKÉ KUCHYNI A PŘÍRODNÍCH BYLINNÝCH LÁZNÍCH MCELY SPA
ROZMARNÉ LÉTO NA CHATEAU MCELY
TIP NA KNIHU: JAMES A. CUSUMANO, Ph. D. – ROVNOVÁHA: SPOJENÍ PRÁCE A ŽIVOTA
TRADIČNÍ VELIKONOCE NETRADIČNĚ „V SEDLE“ SEGWAY, S HLEDÁNÍM POKLADU S GPS OBOHATÍ JARO NA CHATEAU MCELY!
PASTELOVÉ ROMANTICKÉ ZÁSNUBY A CHATEAU MCELY

Rozhovory

CHATEAU MCELY

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže