Trendy kolekce svatebních a plesových šatů nabízí ŠATY GO HOME

Hana Benešová
11. Říjen 2018

Svatební a plesový salón ŠATY GO HOME se jako jediný může pochlubit celorepublikovou působností. Jak si to vyložit? Jednoduše. Pokud si vyberete šaty právě v tomto salónu, přiveze vám  je kurýr, který je po plesu či svatbě také odveze. Tuto službu jistě zvláště nevěsty, které neví, kam dřív skočit, ocení.

Skvělé je, že pro svatební šaty je kurýrní služba po celé republice zdarma. Na salon ŠATY GO HOME se každý rok obrací více jak 1 000 spokojených zákaznic. I přesto, že se jedná už o velké množství klientek, salón si neustále zachovává osobní přístup a nadstandardní kvalitu svých služeb.

Salón nabízí nepřeberné množství svatebních šatů od věhlasných světových značek. Jednou z nich je španělská značka SAN PATRICK společnosti PRONOVIAS FASHION GROUP, nejznámějšího výrobce svatebních šatů. Šaty se vyznačují dokonalým střihem, luxusními krajkami a kvalitními látkami. Nevěsty v kolekcích SAN PATRICK najdou různorodé modely, od jednoduchých elegantních modelů po nádherné krajkové šaty a luxusní šaty s volány.

Tarik Ediz je celosvětově uznávaný návrhář tureckého původu, který má svoji kolekci s názvem White, v níž se snoubí rafinované střihy a použité materiály. Ve svých modelech kombinuje hravost s technickou precizností, a to vše s důrazem na ženskost a styl.

V salónu ŠATY GO HOME naleznete také modely americké značky Morilee, které již více než 17 let navrhuje Madeline Gardner. V salónu si můžete zapůjčit modely z kolekce Blu a Voyager. 

To není všechno. ŠATY GO HOME přináší také šaty od značek, jako jsou Enzoani, White One, La Sposa a další.