NEWS & ARTICLES

TRIBUTO COLECTION – NOVÁ EDICE PRESTIŽNÍCH RUMŮ HAVANA CLUB

ARTICLE BY

Po úspěchu z roku 2016 představuje Havana Club limitovanou edici Havana Club Tributo 2017 v omezeném počtu 2500 lahví. Tento nový, prestižní rum je namíchán z těch nejvybranějších a nejjemnějších rumů z archivních rezerv Havana Club. Každá láhev je očíslována a označena podpisem Asbela Moralese, jenž je nyní plní funkci Havana Club Maestro del Ron Cubano.

Edice Havana Club Tributo 2017 je namíchána z nové směsi ručně vybraných základových rumů a několik desetiletí staré „aguardiente“, neboli alkoholové báze, jejíž chuť zrála v sudech po více než 80 roků. Z tohoto několikaletého zrání vzešel výjimečný rum s výrazným suchým tónem a poutavou škálou chutí, která vyzdvihuje a vzdává poctu té nejvybranější kubánské cukrové třtině. Jeho příchuť čokolády, tabáku a kávy je jedinečná.

Edice 2017 byla představena na slavnostech Cuban Habanos Festivalu. Do celosvětové produkce poputuje pouhých 2500 lahví. Tato směs výjimečných rumových rezerv Havana Club ctí vášeň a zkušenost znalců Maestros del Ron Cubano. Jejich zásluhy byly nedávno vyhlášeny kulturním dědictvím kubánského národa.

Podoba láhve naláká znalce rumu i milovníky tvrdého alkoholu svými luxusními, zeleno-zlatými barevnými tóny, které evokují třtinová pole, na nichž dlouhé generace pěstují to nejdůležitější pro výrobu autentického kubánského rumu.
Havana Club Tributo Colection je v prodeji od března 2017 za doporučenou maloobchodní cenu 8.599Kč za 70cl láhev.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Prestige Selection
-
-
Kaprova 5, Praha 1

Firemní články

OSLAVA LÁSKY SE SKLENKOU RŮŽOVÉHO ŠAMPAŇSKÉHO

12.2.2016

Nic neumocní kouzlo společných chvil tak jako láhev kvalitního šampaňského. A protože oslava lásky se nese tradičně v odstínech červené, jsou růžové varianty lahodných bublinek dokonalou volbou pro valentynský večer strávený ve dvou.

AMBASADOR SKOTSKÉ WHISKY CHIVAS REGAL, MAX WARNER

6.6.2016

U příležitosti lokálního finále barmanské soutěže Chivas Masters se do Prahy po roce znovu podíval ambasador skotské whisky Chivas Regal, Max Warner. Podle svých slov je barmanem, designérem a hostitelem zároveň. V Praze hodnotil české barmany, jejichž kvalitu rád oceňuje, ale také si s námi popovídal o světě luxusní whisky a koktejlů.

Francouzský vinařský dům G.H.MUMM představuje nové luxusní šampaňské G.H.MUMM Demi-Sec

17.10.2016

G.H.MUMM tímto novým cuvée G.H.MUMM Demi-Sec navazuje na slavnou tradici šampaňských vín jako skvělého doplňku k dezertům. Šampaňské zlatavé barvy se žlutými a jantarovými záblesky se vyznačuje delikátní perlivostí se spoustou živých bublinek.

WHISKY CHIVAS REGAL ULTIS – ESENCE PRAVÝCH MUŽŮ

30.11.2016

Nová whisky Chivas Regal Ultis je vůbec první míchanou sladovou whisky této legendární značky propojující pět vzácných single malt whisky z palíren Chivas Brothers.

EXKLUZIVNÍ POP-UP STORE CHIVAS V OBCHODNÍM CENTRU CHODOV

30.10.2017

V nové části obchodního centru Chodov, které bylo nedávno otevřeno, spustil svůj provoz také vůbec první pop-up store Chivas u nás. Zákazníci si v něm až do konce roku mohou prémiovou whisky Chivas Regal nejen vybrat, ale také ji ochutnat. Pop-up store nabízí také služby ambasadora značky nebo možnost personifikace láhve pomocí gravírování.

THE BLEND BY CHIVAS: OBJEVTE UNIKÁTNÍ UMĚNÍ MÍCHÁNÍ WHISKY

22.11.2017

Chcete se stát svým vlastním master blenderem a proniknout do tajů fascinujícího světa umění míchání whisky? Přihlašte se na zážitkový program The Blend značky Chivas Regal. Během něho budou mít účastníci jedinečnou možnost si pod vedením jednoho z největších odborníků na whisky u nás, Zdeňka Kortiše, namíchat svoji vlastní blended whisky.

TRIBUTO COLECTION – NOVÁ EDICE PRESTIŽNÍCH RUMŮ HAVANA CLUB

12.1.2018

Po úspěchu z roku 2016 představuje Havana Club limitovanou edici Havana Club Tributo 2017 v omezeném počtu 2500 lahví. Tento nový, prestižní rum je namíchán z těch nejvybranějších a nejjemnějších rumů z archivních rezerv Havana Club.