NEWS & ARTICLES

U příležitosti 10. výročí představuje By Kilian novou kolekci FROM DUSK TILL DAWN

ARTICLE BY

Přijměte pozvání do nové zlaté éry! Kilian Hennessy slaví desáté výročí od založení značky BY KILIAN uvedením dvou extravagantních vůní inspirovaných elegancí a luxusem vídeňské secesní éry a jejím nejkontroverznějším umělcem, Gustavem Klimtem.

Klimtův dekadentní vizuální styl a obratná práce se zlatem stály u zrodu nové kolekce „From Dusk Till Dawn“. Ve své době kontroverzní umělec, jehož dílo bylo zpočátku označováno za pornografické, posouval za pomoci krásy hranice tehdejších představ o tom, co bylo přijatelné. Podařilo se mu vytvořit odvážný a jedinečný vesmír, který má hodně společného s Kilianovým fascinujícím světem vůní.

„Nebaví mě provokovat jen pro to, abych provokoval. Potřebuji k tomu umělecké zdůvodnění,“ říká Kilian. „V této kolekci jsem si chtěl pohrát s kontrasty mezi světlem a tmou a ukázat, že každý v sobě máme něco dobrého i zlého. Tuto dualitu jsem chtěl vyjádřit prostřednictvím parfému.“

Extravagantní květinová vůně WOMAN IN GOLD je inspirovaná světoznámým Klimtovým portrétem vídeňské patronky umění Adele Bloch-Bauer z roku 1907. Úvodu dominuje vůně toho nejkvalitnějšího bergamotového oleje, která postupně přechází do smyslného srdce plného růžových okvětních plátků. Krásu krémové vanilky v základu umocňuje Akigalawood, exkluzivní molekula pačuli s dřevitě kořeněnou vůní.

Tajemný, odvážný a nekonečně svůdný parfém Gold Knight je inspirovaný Klimtovým monumentálním dílem Beethovenův vlys z roku 1902, který patří mezi nejvýznamnější díla vídeňské secese. Gold Knight je postaven na hře kontrastů a mísí v sobě návykovou smyslnost temného pačuli s jiskřivostí bergamotu a anýzu a zlatavou hřejivostí vanilky a medu. Je jako žhavé tekuté zlato, které se rozlévá po chladné rytířské zbroji.

Parfémy jsou k dostání exkluzivně v Ingredients a na www.ingredients-store.cz


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

INGREDIENTS
224239477
info@ingredients-store.cz
Jáchymova 2, Praha

Firemní články

Official Press Release

PENĚŽENKY COMME DES GARCONS EXKLUZIVNĚ V INGREDIENTS!

2.1.2013

Sortiment pražského beauty concept storu Ingredients se rozšířil o peněženky kultovní japonské módní značky Comme des Garcons. Peněženky budou v České republice poprvé a exkluzivně k dostání právě v Ingredients.

Official Press Release

SVOU NEJNOVĚJŠÍ VŮNÍ VZDÁVÁ FRANCIS KURKDJIAN HOLD VŠEM ŽENÁM

3.2.2015

Á la rose je vyznání lásky k ženám zachyceným v parfému. Růže, coby královna květin, nezná hranic a umělce inspiruje již od nepaměti.

Official Press Release

INGREDIENTS STORE, RÁJ VŮNÍ A KVALITNÍ KOSMETIKY

5.3.2015

Jen kousíček od Pařížské, v centru Prahy na Starém Městě, naleznete moderní krásný butik nesoucí název Ingredients, jež se specializuje na těžko dostupné parfémy a kosmetiku.

Official Press Release

AMOUAGE PROSTŘEDNICTVÍM SVÉ NEJNOVĚJŠÍ VŮNĚ OSLAVUJE LÉTO

31.3.2015

- a Francis Kurkdjian zase vzácný oudový olej

Official Press Release

INGREDIENTS OTEVÍRÁ NOVÉ BEAUTY PATRO

30.6.2015

Značka Ingredients, která nabízí kvalitní přírodní kosmetiku, rozšiřuje své prostory o luxusní beauty patro. Jedná se o suterén, který byl dosud využíván pro kosmetický boudoir Sisley. Ten je zrekonstruován a část patra stále zaujímá.

MAISON FRANCIS KURKDJIAN PŘEDSTAVUJE NOVOU VŮNI AQUA VITAE FORTE

7.9.2015

Je to svěží vůně, která vás probere. Aqua Vitae Forte ztělesňuje sílu života. Unikátní kombinace citrusů se mísí s lehounkým nádechem pepře, skořice a dřeva.

NEODOLATELNÁ VŮNĚ BACCARAT ROUGE 540

17.12.2015

Francis Kurdjian vytvořil unikátní a naprosto úchvatnou vůni Rouge 540, která vznikla při příležitosti 250. výročí založení sklárny Baccarat. A není to spojení náhodné – do flakonu sklárny Baccarat je tato vytříbená vůně zabalena.

U příležitosti 10. výročí představuje By Kilian novou kolekci FROM DUSK TILL DAWN

10.10.2017

Přijměte pozvání do nové zlaté éry! Kilian Hennessy slaví desáté výročí od založení značky BY KILIAN uvedením dvou extravagantních vůní inspirovaných elegancí a luxusem vídeňské secesní éry a jejím nejkontroverznějším umělcem, Gustavem Klimtem.

Tu nejlepší péči o ruce poskytují krémy Francis Kurdjian

14.12.2017

Značka Maison Francis Kurkdjian rozšiřuje svou tělovou řadu o pečující krémy na ruce s vůní Aqua Universalis a À la Rose. Naše redaktorka si tuto novinku nenechala ujít a vyzkoušela ji.