AUKCE HODINEK A NÁRAMKOVÝCH HODINEK ROLEX V BONHAMS V LONDÝNĚ

13. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13271
Konání akce
22. 11. 2023 13:00
Místo konání
Londýn, Knightsbridge
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

Aukce hodinek a náramkových hodinek v Bonhams, která se uskuteční 22. listopadu, nabídne 208 kusů klasických a současných časoměrů od žádaných jmen na trhu s použitým zbožím, včetně nejlepších kusů od Rolexu s modely datovanými od roku 1953 do roku 2022, spolu s Patek Philippe, Cartier, Panerai, Breitling a Blancpain.

Charles Dower, specialista na hodinky Bonhams, prohlásil: „Aukce hodinek a náramkových hodinek zahrnuje některé velmi žádané kusy a představuje některá z předních jmen žádaných hodinek, včetně nebývalého výběru hodinek Rolex datovaných od raných modelů, jako je Rolex Precision ‘Pre-Explorer’ z roku 1953, reference 6150 - s bezvadným původem, který je nabízen jménem rodiny původního majitele - až po současné modely z roku 2022. Těšíme se, že kolekci představíme našim klientům.“

Vedoucí prodejem jsou vzácné Rolex Submariner, reference 5513, nerezový automatický náramek z roku 1962, kdy byl model poprvé uveden na trh. Hodinky byly vyráběny v malých sériích a byly vybaveny černým ciferníkem Explorer s pozlaceným okružím s vykřičníkem. Časoměra je nabízena s odhadem 30 000-40 000 liber.

Také jsou v nabídce výjimečné Rolex Yacht-Master, reference 126655, 18K růžové zlato automatický kalendář náramkové hodinky z roku 2022. Hodinky mají černý gumový náramek Rolex Oyster flex s černým ciferníkem s luminiscenčními tečkovými hodinovými značkami, páskovými čtvrtinami, bílými vnějšími minutovými děleními, zvětšeným datovým okénkem na 3 a růžově pozlacenými ručičkami Mercedes s luminiscenčními vložkami. Nabízena s odhadem 15 000-20 000 liber.

Dalším pozoruhodným kusem jsou Rolex Sea-Dweller „Great White“, reference 1665, nerezový automatický kalendář náramkové hodinky z roku 1978. Poprvé uvedený na trh v 60. letech, Sea-Dweller byl speciálně vyvinut pro hlubokomořské potápěče s ventilem pro únik helia na boku větší hloubkové hodnocení 610 metrů a odstranění cyklopů z krystalu, Sea-Dweller byl oblíbený profesionálními potápěči od svého uvedení. Časoměra má černý ciferník s luminiscenčními tečkovými hodinovými značkami a leštěnými ručičkami Mercedes s luminiscenčními vložkami s bílým textem, který hodinkám vysloužil přezdívku „Great White“. Nabízena s odhadem 12 000-18 000 liber.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek