Benefiční koncert pro pacienty s ALS

Konání akce
14. 10. 2021 20:00 - 14. 10. 2021 23:59
Místo konání
Pražská křižovatka
Cena vstupenek
0 Kč,
Dress Code
Není

Dovolujeme si Vás pozvat 14. 10. od 20:00 na benefiční koncert. Po koncertu vystupující VIP a další osobnosti z kalendáře pokřtí kalendář a zároveň proběhne autogramiáda. Kalendář je připraven i pro Vás a Křtu se zúčastní kromě vystupujících i autorka kalendáře Alžbeta Jungrová, Kazma a další osobnosti, které budou doplněny dva dny před koncertem. Koncert natáčí ČT, a kdo má zájem, může přijít již na generální zkoušku od 18:00 hodin. Po zahájení nebude vstup umožněn.

Podmínkou účasti je potvrzení účast do 12.10. Vstup pouze pro akreditované.

Účinkující: Daniela Písařovicová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lenka Dusilová, Ondřej Ruml, Tamara Klusová, David Kraus, Annamária d'Almeida, Kateřina Pechová, Epoque quartet, Pavel Batěk a projekt Salomé a kapela Jamaron.

Kontakt:

Jan Hájek
603 270 280

V průběhu večera se můžete těšit na mnohá hudební ale i umělecká vystoupení a společně s Alžbětou Jungrovou pokřtíme kalendář pro rok 2022.

V roce 2017 dávala Společněprotibezmoci dohromady 4 slova, která nejvíc vystihují to, co spojuje pacienty s ALS a jejich rodiny!

Láska! Odhodlání! Přátelství! Bojovníci!

A proto letošní koncert v Pražské křižovatce bude věnován právě jim bojovníkům, přátelům, láskám a odhodlaným pečujícím. Cílem je vybrat co nejvyšší částku, která bude využita na osobní asistenci a pomoc pro pečující.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Společně proti bezmoci

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže