Byznys setkání za účelem benefice pro Český červený kříž

Konání akce
21. 05. 2021 16:00 - 21. 05. 2021 22:00
Místo konání
Hotel Aria v Praze, Malá Strana
Cena vstupenek
7 900 Kč,
Dress Code
Black Tie

Absolventi prestižního kurzu MBE, Master of Business Etiquette, jsou trochu výjimeční lidé - dosáhli vysoké kvalifikace v oboru, který tvoří páteř vztahů mezi lidmi – a co je na světě důležitějšího? Těší nás, že za sedm let, kdy pořádáme kurzy MBE, jsme vybudovali silnou základnu osobností, které neužívají etiketu jen ke svému osobnímu užitku, ale vyzařují svou radiací étos etikety kolem sebe.

Zaslouží si naši úctu a uznání a rádi bychom jim za jejich úsilí poděkovali. Bude nám potěšením setkat se se všemi absolventy Master of Business Etiquette, a to opět na stejném místě, kde jsme  se před  šesti lety poznali. Nemusíte se ničeho obávat, tentokrát nebudeme zkoušet, uspořádali jsme pro Vás bytnys setkánít spolu s Českým Červeným Křížem v  hotelu Aria v Praze na Malé Straně, 21. 05. 2021, 16-22  h.

Čeká Vás bohatý program s moderátorem večera -Tomášem Matonohou, houslistou Josefem Špačkem, harfistkou Janou Bouškovou,  Eltonem Elly, herce a mima Martina Sochora, Světlany Nálepkové, mezi hosty přivítáme prof. Jana Pirka. Čeká nás   šestichodový banket, známí i neznámí nositelé titulů MBE, tanec i zpěv, bohatá tombola a hlavně benefice "mástrů" a ČČK, kteří se setkávají, aby pomohli  potřebným.

Dress code je konzervativní, jak se na takovou akci sluší, tedy white tie, black tie, uniforma a pro dámy velká večerní toaleta.

Video ke zhlédnutí zde.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Český červený kříž

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže