Castingy do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022

06. Květen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13036

Castingy se uskuteční ve dnech od 12. května do 25. května v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže je digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy provádět.  

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: Těším se na možnost realizovat castingovou tour. Jsme rádi, že můžeme dát mladým zájemcům možnost představit se nám ve všech regionech České republiky. Castingy jsou dlouhodobě skvělou platformou hledání nových tváří různých typologií, jak u dívek, tak mužů. Existuje mnoho podob krásy, modeling nehledá dokonalost, ale mladé lidi, kteří mají chuť v modelingu pracovat na vysoké úrovni.” 

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, dekorativní kosmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a předplatné časopisu Elle. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupce značky Rowenta na vybraných castinzích předvede, jak snadno a rychle si udělat dokonalý hairstyling pro každou příležitost s maximální péčí pro zachování zdraví vlasů. Na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionálním kadeřníkem a expertem značky Schwarzkopf. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky Oriflame, od kterých se bude možno nechat nalíčit nebo absolvovat test stavu pleti. Castingy letos zpříjemní i vůně kávy! V luxusních kávovarech značky KRUPS pro vás na vybraných castinzích připraví profesionální barista kávu podle vašich představ – od espressa přes cappuccino až po latte macchiato. 

Ve všech městech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.  

Nejpozději do 14 dnů po ukončení všech castingů budou kontaktováni všichni ti, kteří postoupí do užšího výběru. Vybrané dívky a mladí muži se následně zúčastní vyhlášení výsledků, které se uskuteční v červnu Praze. Vítězka a vítěz národního finále budou reprezentovat Českou republiku na světovém finále Elite Model Look.  

Data konkrétní akce jsou uvedena na plakátu.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek