Den otevřených dveří RP Clinic

Konání akce
23. 09. 2021 16:00 - 23. 09. 2021 21:00
Místo konání
Na Poříčí 1076/5, Praha 1
Cena vstupenek
0 Kč,
Dress Code
Není

Již 23. září 2021 se na pražské klinice RP Clinic uskuteční Den otevřených dveří, kde dostanete nejen příležitost poznat zázemí kliniky a její specialisty, nýbrž si i užít doprovodný program a vyhrát voucher na služby kliniky.

RP Clinic se sestává ze čtyř oddělení, a to z Dental care, Esthetic care, Body care a Health care. Mezi nejvýraznější tváře patří MUDr. Věra Terzijská, jež vede oblast estetické dermatologie a pleťových terapií, a MDDr. Lenka Polášková zaštiťující oblast stomatologie. Během Dne otevřených dveří na RP Clinic se vám všechna oddělení zpřístupní, představí vám své ordinace, kde si budete moci prohlédnout jejich vybavení, zeptat se týmu kliniky na jakékoliv dotazy a seznámit se s procedurami.

Těšit se rovněž můžete na welcome drink i drobné občerstvení. V rámci doprovodného programu proběhne navíc v prostorách kliniky výstava uměleckých předmětů od Davida Valnera tvořícího ze skla a značky Prasklo vyrábějící vázy z kombinace betonu a skla. Své kreativní modely vám odprezentuje módní návrhářka Denisa Dovalová, jež pracuje primárně s přírodními materiály a do své tvorby vkládá emoce, myšlenky a životní postoje. Máme pro Vás připravenou prezentaci nádherných pláštěnek BE UNIQUE od Radky Barankové v tak kouzelných barvách, které rozzáří začínající podzimní dny.

Pakliže se vám některý z vystavených kousků zalíbí, budete si jej moci na místě rovnou zakoupit.

Svou účastí na Dni otevřených dveří RP Clinic a poskytnutím svých kontaktních údajů se také zapojíte do soutěže o voucher na služby kliniky. Vítěze poukazu vylosujeme přímo na místě, kde mu voucher předáme.

Tým RP Clinic i jeho hosté se na vás těší ve čtvrtek 23. září od 16.00 ve svých prostorách v ulici Na Poříčí 1076/5 na Praze 1 vedle Palladia.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

RP CLINIC