Eminente Social Club přivítala nejen milovníky kubánského rumu Eminente

Konání akce
05. 08. 2021 09:00 - 05. 08. 2021 23:59
Místo konání
Dlouhá 37, Praha (Vnitroblok u Bokovky)
Cena vstupenek
Vstup zdarma
Dress Code
Není

Prémiový kubánský rum Eminente, patřící do portfolia Moët Hennessy, uspořádal nejen pro rumové nadšence večer v kubánském stylu v centru Prahy. Dveře Casa Eminente se znovu otevřou ve čtvrtek 5. srpna.

První ze série eventů Eminente Social Club proběhla 1. července na doposud utajeném místě Casa Eminente, prostoru spojující potěšení pro chuťové buňky rumových znalců s atmosférou autentické Kuby. Návštěvníci si užili večer, kde kromě degustace kubánského rumu Eminente nechyběly ani koktejly od známého baru AnonymouS, jídlo od Ideas are bulletproof nebo víno a bublinky od vinárny Bokovka. O atmosféru pravé Kuby se mimo jiné postarala také živá hudba v podání uměleckého seskupení Jonathan Ramirez feat. Michito Sanchez, Andres Ibarburu and Tomas Jochmann a Manaworld Djs. 

Dveře doposud secret location Casa Eminente se znovu otevřou ve čtvrtek 5. srpna. Přijďte potěšit své chuťové buňky a zažít atmosféru autentické Kuby do Casa Eminente, skryté ve vnitrobloku u vinárny Bokovka na adrese Dlouhá 37. Tentokrát se můžete těšit na barbecue od restaurace SIA, koktejly od Poetic Cocktail Bar Žlutá ponorka a živou hudbu v podání kapely Caribe a skvělých Manaworld Djs. Vstup na akci je volný.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Eminente

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže