Festival chutí Taste The Losers začíná v Praze-Braníku

Konání akce
04. 06. 2021 00:00 - 17. 06. 2021 00:00
Místo konání
Branická 473/49, Praha 4
Cena vstupenek
Vstup zdarma
Dress Code
Není

V pátek 4. června se do akce, jež má podpořit gastronomii i kulturu, zapojí první ze  šesti restaurací. Symbolicky jsme vybrali srdeční podnik skupiny Losers Cirque  Company, kavárnu Periferie Cafe. 

V rámci akce Taste The Losers mohou hosté v Periferie Cafe ochutnat od 4. 6. do 17. 6.  speciální black & white menu včetně výjimečné černé zmrzliny. Část z ceny každého  zakoupeného jídla či dezertu pak půjde přímo Losers Cirque Company. A tím to  nekončí. Tým kavárny věnuje divadlu část spropitného ze zahajovacího dne a proběhne  také dražba fotografie Losers, která bude pořízena během prvního dne projektu.  „Dražba bude v kavárně probíhat až do 20. 6. a i my jsme zvědaví, jaký bude výsledek. Máme ale  ty nejlepší zákazníky na světě, a tak věřím, že budeme všichni příjemně překvapeni,“ říká  majitelka kavárny Mira Košťálková.

Aktivní součástí projektu budou nejen vybrané restaurace a bistra, ale také členové  akrobatické skupiny Losers. V pátek 4. června mezi 12.00 a 14.00 je mohou hosté  zastihnout přímo před Periferie Cafe. Přizvali si navíc své kolegy hudebníky, takže jejich  akrobatické výstupy na piazzetě před kavárnou doplní skvělá muzika. „Během zákazů jsme se naučili plno nových triků, a tak se těšíme, až je opět budeme moci lidem předvést.  Představení mimo klasická jeviště mají zvláštní atmosféru a lidem jsme tak nějak blíž. Těšíme se  na to, že se s lidmi budeme moci vidět tváří v tvář, pozdravit se s nimi a pozvat je na naši letní  divadelní scénu v Anežském klášteře, kde budeme celé léto,“ popisuje konkrétnější scénář vystoupení před Periferie Cafe jeden ze zakladatelů novocirkusového souboru Losers  Cirque Company, Petr Horníček. 

Na výstavbu Národního divadla vybírali Češi před více než 150 lety. Dnes mají příležitost  přispět na renovaci bývalého Branického divadla, nyní Divadla BRAVO! To se stalo  domovskou scénou divadelního spolku Losers Cirque Company.  „Pomáhat je pro nás úplně normální, zvlášť našim báječným sousedům, kterým ohromně fandíme.  Moc si vážíme toho, že je v Braníku máme. Nepřemýšleli jsme ani chvilku a do projektu Taste The  Losers jsme se rádi zapojili,“ vysvětluje důvody účasti majitelka kavárny Mira Košťálková. 

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Losers Cirque Company

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže