Festival Evolution v pražských Holešovicích

Konání akce
17. 09. 2021 00:00 - 19. 09. 2021 23:59
Místo konání
Výstaviště v pražských Holešovicích
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
500 Kč,
Dress Code
Není

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich zdravý a kvalitní život prospěšné. Nápady, rady a inspiraci můžete najít na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 17. – 19. září na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti; od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu.  

Aby tělo nebolelo 

Na festivalu se představí lékaři konvenční či celostní medicíny, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené rady našich babiček. Odborníci poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. 

Neznáte? Tak ochutnejte!

Pokud neznáte nejnovější výživové a stravovací trendy, nebo chcete ochutnat kvalitní a výběrové potraviny, neváhejte - vystavovatelé připravili nejen novinky, ale nabídnou i ochutnávky a veletržní ceny.  Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Má mě rád, nemá mě rád…

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

Pracujte na sobě!

O osobním rozvoji a našem skrytém potenciálu budou mluvit koučové a odborníci, kteří vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím.

Děti nenechávejte doma!

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mateřství a rodičovství, ale báli jste se zeptat, návštěvníkům prozradí sestava expertů. Lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zoubky až po inovativní možnosti vzdělávání či osobní rozvoj dětí. V dětském koutku se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete v klidu nakoupit či navštívit vybrané programy, nebo si společně s dětmi můžete odpočinout v relaxační zóně.

Vstupné:

Základní 1-denní vstupné do 31. 8. 2021 | online 200,-

Základní 1-denní vstupné od 1. 9. 2021 | online 230,-

Základní 1- denní vstupné na místě 230,-

Základní 3-denní vstupné do 31. 8. 2021 | online 500,-

Základní 3-denní vstupné od 1. 9. 2021 | online 550,-

Základní 3-denní vstupné na místě 550,-

Zvýhodněná 1-denní vstupenka
(studenti do 26 let včetně, senioři od 65 let, ZTP) na místě 150,-

Děti do 12 let včetně
ZTP/P s 1 osobou jako doprovod zdarma

Otevírací doba:

Pátek – Sobota 10:00 – 19:00

Neděle 10:00 – 18:00

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Festival Evolution s.r.o.