Festival Struny dětem

detem
Konání akce
05. 12. 2020 08:00 - 06. 12. 2020 17:00
Místo konání
Štefánikova 6/57, 150 00 Praha 5-Smíchov
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
160 Kč, 180 Kč, 220 Kč, 350 Kč,
Dress Code
Není

Struny dětem v Minoru, festival pro zvídavé děti a hravé rodiče,  nabízí od roku 2010 uměnímilovným rodinám víkend naplněný zážitkovým poznáváním rozličných uměleckých forem.

Posláním festivalu je přiblížit dětem umělecké prostředí takovou formou, aby jej přijaly za své, považovaly za přirozenou součást svého života a měly touhu se do něj vracet ~ ať již jako tvůrci či jako posluchači. Festival nabízí příležitost setkat se nablízko s osobnostmi české umělecké scény, nové zážitky a nečekané souvislosti.

Festival Struny dětem letos nabízí hned několik premiér, o které návštěvníci nepřijdou. Iva Bittová ve svém sólovém představení Opičák a pitomci vtipně poodhalí dětem, jak hloupě se často chovají dospělí, když chtějí být důležití… Do světa hmyzí říše vtáhne děti Beata Hlavenkovákterá v koncertní premiéře se svým týmem uvede představení inspirované knihou Ó, Ó, Ó, VajíčkoKoncertem provede mj. herečka Martha Issová. Svou zábavnou show plnou vtipných glos a chytlavých melodií představí i osobitá zpěvačka Barbora Poláková. Na scénu se díky Strunám dětem vrátí i další projekt Beaty Hlavenkové - ikonické Pišlické příběhy s Ivanem Trojanem v roli vypravěče. Se čtyřmi muži s klarinety alias Clarinet Factory procestujeme kus hudebního světa a na setkání u houslí se těší koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička společně s klavíristou Miroslavem Sekerou.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

DIVADLO MINOR

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže