Hundred Seventy Split – Prague International Bluenight no. 138

Hundered seventy split
Konání akce
29. 10. 2019 20:30 - 29. 10. 2019 23:00
Místo konání
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
590 Kč, 750 Kč,
Dress Code
Není

Britská kapela Hundred Seventy Split v Praze 29. října připomene kultovní festival Woodstock. Jako oslavu padesátého výročí konání této festivalové legendy Hundred Seventy Split v Lucerna Music Baru odehrají i koncertní set kapely Ten Years After z roku 1969.

Hundered seventy split

Hundered seventy split

Britské power bluesové trio Hundred Seventy Split v současnosti vystupuje především s vlastním repertoárem inspirovaným blues rockem 60. a 70. let. Letošní rok je ale výjimečný. Při příležitosti padesátého výročí konání kultovního hudebního festivalu Woodstock zařadila kapela do svého koncertního programu kompletní setlist, který v roce 1969 odehráli na tomto legendárním festivalu Ten Years After. „Jde o naši prezentaci historického setu z Woodstocku z roku 1969. To, co uslyšíte, bude přesně tak, jak to Ten Years After odehráli tehdy. Ve stejném pořadí a bez přerušení.“

To samozřejmě neznamená, že Hundred Seventy Split nebudou v Praze hrát vlastní skladby. Jejich koncert bude rozdělen na dvě samostatné části. V té první odehrají skladby ze svých vydaných alb. Ve druhé části zazní již zmíněný set Ten Years After z Woodstocku.

Jako předkapela před Hundred Seventy Split vystoupí česká kapela Sunflower Caravan. 

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Liver Music