Koncert britské rockové formace RadioHead Thom Yorke

Redakce
Čtenost článku je: 10283 [?]
Konání akce
19. 05. 2022 00:00 - 19. 05. 2022 00:00
Místo konání
Fórum Karlín
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
1 590 Kč
Dress Code
Není

Členové legendární britské rockové formace Radiohead Thom Yorke a Jonny Greenwood se vrací na scénu v rámci nového projektu. Společně s bubeníkem ze Sons Of Kemet’s - Tomem Skinnerem tvoří nyní novou hudební formaci The Smile.

Právě dnes oznamují plánované debutové evropské tourné, v rámci kterého zavítají i do Prahy. Fanoušci Radiohead tak budou mít znovu příležitost své oblíbence vidět hrát na živo. Koncert The Smile proběhne 19.5.2022 v Praze ve Foru Karlín a přináší ho Charmenko CZ.

Předprodej vstupenek za 1590 Kč bude spuštěn v pátek 4. února v 11 hodin v síti Ticketmaster. Stávající a noví předplatitelé, kteří se přihlásí k mailing listu The Smile zde, obdrží odkaz pro přístup do přednostního fanouškovského předprodeje, který se spouští ve středu 2. února v 11 hodin.

The Smile nedávno vydali svůj druhý singl The Smoke, kterým navazují na první vlaštovku v podobě písně You Will Never Work in Television Again.

Minulý víkend také odehráli tři po sobě jdoucí vyprodaná živá vystoupení v Londýně, která byla v reálném čase streamovaná do celého světa.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek