Konference Osobní prosperita- cesta udržitelného rozvoje

02. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19358
Konání akce
29. 11. 2023 09:00
Místo konání
Hotelu DUO, Teplická 492, Praha 9
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

Vaše cesta k osobní prosperitě a udržitelnému rozvoji začíná 29. listopadu 2023 na konferenci Osobní prosperita cesta udržitelného rozvoje. Tuto událost, která se koná v hotelu DUO v Praze, pořádá společnost yourchance o.p.s. v souladu s cíli OSN.

Konference je určena pro všechny, kteří touží po větší osobní prosperitě a zároveň si uvědomují důležitost udržitelného rozvoje. Těšíte se na získání nové inspirace, nápadů a nástrojů pro zlepšení života ve všech jeho aspektech? Tento den je určen právě pro vás!

Tematika konference je založena na 5 pilířích osobní prosperity - poslání, seberozvoj, vztahy, peníze a zdraví. Věříme, že tyto oblasti jsou klíčové pro dosažení pocitu úplnosti a spokojenosti v životě.

Pod taktovkou odborníků se budeme věnovat těmto tematickým oblastem:

  • Poslání- Vaše poslání je to, co vás naplňuje a dělá vás šťastnými. Ať už jste vychovatel, učitel nebo podnikatel, každý z nás má své poslání. A my vám ukážeme, jak ho najít a realizovat.
  • Seberozvoj- Seberozvoj je nekonečný proces, který nás nutí růst a učit se nové věci.
  • Vztahy- Každý člověk potřebuje proto, aby se cítil přijímaný a v bezpečí, vytvořené důvěryhodné vztahy, ať už rodinné nebo pracovní. V současné době je celospolečenským tématem rovněž otázka migrace a překonávání předsudků a bariér vůči minoritám. Dále je také aktuální potřeba mezigeneračního dialogu.
  • Peníze- Kdo z nás by nechtěl zažít finanční hojnost? Proto se budeme v několika vstupech věnovat bohatství a zdravým finančním návykům.
  • Zdraví- Na zdraví nesmíme zapomínat. Bez něj bychom nemohli plně žít a těšit se ze života.

Kromě zakladatelek yourchance o.p.s Jany Merunkové a Gabriely Štikové bude součástí programu řada významných hostů, kteří jsou odborníky ve svém oboru a předají vám své zkušenosti. Představí vám inspirující podcasty Hejno bílých vran.

Celý program konference najdete na webových stránkách www.yourchance.cz/konference/, kde můžete zároveň provést registraci. Přidejte se k nám a naučte se, jak budovat svou dlouhodobou osobní prosperitu.

Těšíme se na vás 29. listopadu 2023 v Praze!

Přejeme vám ten nejlepší zážitek