London Fashion Week 2022

16. Srpen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18264
Konání akce
16. 09. 2022 08:00 - 20. 09. 2022
Místo konání
Londýn, UK
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

London Fashion Week se vrátí v září na přehlídky jaro/léto , které se budou konat od 16. do 20. září. Více než 100 návrhářů bylo potvrzeno v prozatímním hybridním digitálně-fyzickém plánu vydaném British Fashion Council. Nadcházející díl značí návrat Burberry do kalendáře LFW po přestávce pouze v digitální podobě a Raf Simons , který již dříve ukázal své kolekce v Paříži a New Yorku, bude také debutovat v LFW. Pokud jde o výstavní prostor BFC NewGen, vrátí se do hotelu The Old Selfridges – na stejném místě, které hostilo největší skutečné show na loňské jarní nabídce. Tehdy byla více než polovina sbírek prezentována digitálně kvůli probíhající pandemii Covid-19.

Kromě toho, že tentokrát více převládají fyzické show, je návrat celoměstské oslavy BFC – kurátorského programu akcí zaměřených na „inkluzivitu a vědomí“ – jen jedním z důvodů, proč bude LFW letos extra speciální (existuje více o tom níže). Zde je vše, co potřebujete vědět o London Fashion Week jaro/léto 23:

Vítěz Fashion Fund Richard Quinn se má vrátit do kalendáře LFW, stejně jako příjemci Fashion Trust Completedworks, Richard Malone, Supriya Lele a Tove.

Raf Simons představí svou sbírku fyzicky a show zahrnující Molly Goddard, Burberry, JW Anderson, Simone Rocha, Erdem a Roksanda se budou konat také v reálném životě. Očekává se, že konečný harmonogram LFW bude zveřejněn v polovině srpna.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek