Manifesto Anděl pod střechou a s pianem

15. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16639
Konání akce
15. 09. 2022 22:00 - 29. 10. 2022
Místo konání
Ostrovského 34, Praha 5
Cena vstupenek
Vstup zdarma
Dress Code
Není

Piano, krytý prostor, horké koktejly, nová menu: letní sezónu u bazénku v Manifestu vystřídá vřelý a vlídný podzim. Kromě nového menu od 13 restaurací a netradičních horkých koktejlů z baru SOOT Manifesto připravuje bohatý kulturní program. Novou dominantou bude velké křídlové piano, umístěné uprostřed hlavního prostranství, kolem něhož se bude linout dobrá nálada. Manifesto bude zakryté proti rozmarům počasí, a nabídne tak příjemné venkovní posezení s atmosférou, která bude připomínat New York a Paříž. Jazzové večery, klavírní performance nadaných talentů, kvalitní vína, pivní svátek BEERfesto a vynikající teplá jídla z celého světa, to vše prozáří podzimní týdny. Čas objímání je tu.

Pohoda, piano, jazz

Od začátků října se novým centrem dění se stane piano, které se rozezní na místě, kde v létě bývá bazének. Krásné křídlo do Manifesta vybral a speciálně připravil pianista a skladatel Jakub Zahradník a jeho Pianotéka. Manifesto tak během podzimní sezóny dá prostor talentům, které bude možné si pravidelně poslechnout nebo naopak ukázat své umění a zahrát několik skladeb svým přátelům.

Kulturní Manifesto a jiné akce

V září Manifesto do svého programu zařadilo sérii jazzových večerů, doprovázených pokaždé jiným druhem kvalitního vína. Jazz and Wine se koná každý týden ve středu nebo ve čtvrtek do konce září. 16. září se chystá Řecká párty s Yaya's a další den 17. září se přesuneme do Brazílie s akcí One Day in Rio. Po celé září pokračuje také úterní Stand-up Comedy s kolektivem Comedy Prague.

Na podzim se návštěvníci mohou opět těšit na oblíbený pivní festival BEERfesto ve dnech 22.-25.9. Akce je příležitostí ochutnat známé i neznámé druhy piv, a nejen těch českých. Na výčepu přibudou speciály a největší milovníci piva si mohou nechat načepovat do tupláků, speciálních litrových pivních sklenic. V jednotlivých restauracích bude k dostání řada importovaných piv, např. Mango Sour u americké restaurace Dirty Dog i vybrané ležáky z Badflashu u ukrajinské restaurace Barva. Řecké pivo Mythos je k ochutnání v restauraci Yaya's Meat and Seafood a japonská piva Asai či Kirin v restauraci Taiko Ramen Bar.

V říjnu proběhne Prosecco festival (1.-2.10.) i rodinně zaměřený strašidelný halloweenský víkend (27.-29.10.). V první listopadové dny se budu slavit také mexické dušičky - Día de los muertos. 16.10. se za doprovodu příjemného hudebního vystoupení Djs bude konat Brunch and Beats. Na podzim se do Manifesta vrátí Eat in kino, kde je u filmu povoleno jídlo, pití, tanec, zpěv i domácí mazlíčci.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek