Michael Jackson Live Tribute Show v Praze

08. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16309
Konání akce
07. 10. 2022 20:00
Místo konání
Štěpánská 704/61, Praha 1
Cena vstupenek
850 Kč 1 400 Kč 1 600 Kč
Dress Code
Není

Fanoušci Michaela Jacksona se mají na co těšit. Do České republiky na podzim zavítá dvojník Krále popu Sergio Cortes. Rodák z Barcelony vyniká nejen identických vzhledem, ale také stejným hlasem, díky kterému je od legendárního zpěváka k nerozeznání. Právem je tak považován za jedničku mezi imitátory zesnulé hvězdy.

Mráz po zádech bude divákům běhat i z jeho choreografií a kostýmů. „Fanoušci si užijí živé vystoupení, jež Králi popu vzdává veškerou náklonnost a respekt. Zároveň ji vzdává i publiku, které má velký podíl na úspěchu Michaela Jacksona,“ svěřil se Sergio Cortes, který se na české publikum už těší.

„V České republice jsem už párkrát byl, je to velice krásná a charismatická země, kde k sobě lidé chovají respekt a jsou si blízcí. Rádi zde pracujeme,“ prozradil dvojník Michaela Jacksona, který rád vzpomíná i na setkání se svým idolem, který ovlivnil jeho život. „Měl jsem šanci se s ním pozdravit v roce 1996. Bylo to velice rychlé, ale pro mě naprosto zásadní,“ dodal Sergio Cortes, který navštívil Českou republiku naposledy předloni na podzim. Fanouškům už tenkrát slíbil, že se vrátí, ale s ještě větším koncertem. Slib plní a s pestrým programem, rozšířeným repertoárem, obnoveným hudebním doprovodem i tanečníky, se už podruhé představí v české metropoli. Nebude chybět ani více efektů a kostýmů.

Nejznámější Jacksonovy písně ožijí v Praze, a to 7.října 2022 ve Velkém sále Lucerny. Koncert proběhne jako obvykle celý živě a bez playbacku. Těšit se můžete na ještě větší show, než kterou u nás Sergio Cortes představil naposledy, tak si ji nenechte ujít. Zpívat si je můžete vsedě, ale přidat můžete i tanec, místa k stání jsou také k dispozici.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek