New York Fashion Week 2022

16. Srpen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 11947
Konání akce
09. 09. 2022 08:00 - 14. 09. 2022
Místo konání
New York, USA
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

Rada amerických módních návrhářů zveřejnila předběžný oficiální harmonogram New York Fashion Week ve spolupráci s NYFW : The Shows IMG . NYFW se bude konat od 9. do 14. září. Spring Studios budou i nadále ústředním centrem pro NYFW: The Shows, ačkoli show NYFW se budou konat po celém New Yorku.

„Jednou ze silných stránek NYFW je město samotné a způsob, jakým pohání naše talenty. I nadále budeme vídat designéry předvádět na jedinečných místech a ve čtvrtích po celém New Yorku, přičemž základna se bude konat v Spring Studios,“ řekl Steven Kolb, výkonný ředitel CDFA.

„Září ukazuje pokračující dynamiku CFDA a důležitý dosah, který NYFW poskytuje značkám. Tato sezóna zahrnuje pozoruhodný mezinárodní seznam, vracející se návrháře, první přehlídky a naše finalisty CFDA/Vogue Fashion Fund a zároveň odráží největší rozmanitost v historii NYFW,“ řekl Kolb.

NYFW začíná 9. září show Schouler's Proenza v 16 hodin a končí 14. září show Toma Forda.

Předběžný plán obsahuje více než 109 potvrzených designérů, včetně vracejících se značek jako Altuzarra, Barragan, Batsheva, Brandon Maxwell, Carolina Herrera, Christian Siriano, Coach, Deveaux New York, Dion Lee, Eckhaus Latta, Gabriela Hearst , Interior, Jason Wu, Jonathan Simkhai, Khaite, Kim Sui, LaQuan Smith, Luar, Maisie Wilen, Markarian, Maryam Nassir Zadeh, Michael Kors , Peter Do, Prabal Gurung, Sergio Hudson, Studio 189, Theophilio, Tory Burch , Victor Glemaud a Willy Chavarria.

„Letos si připomínáme 60. výročí CFDA a jako organizátor oficiálního harmonogramu NYFW jsme neuvěřitelně hrdí na to, že můžeme vydat řadu, která odráží náš základní princip: propagovat americkou módu v celosvětovém měřítku,“ dodal Kolb. "Oslavujeme kolektivní dokonalost, rozmanitost a odolnost našeho odvětví a těšíme se na silnou sezónu amerických kolekcí spolu s našimi váženými mezinárodními hosty."

Osobní přehlídky se budou konat v souladu s New York State Health Guidelines. Přehlídky a prezentace budou i nadále prezentovány prostřednictvím Runway 360, centralizovaného digitálního centra CFDA a obchodního nástroje na podporu vydávání kolekcí amerických módních značek po celý rok.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek