Nick Manson a jeho Saucerful of Secrets

15. Květen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19586
Konání akce
12. 06. 2022 20:00
Místo konání
Pernerova 51, Praha
Cena vstupenek
1 200 Kč 2 500 Kč
Dress Code
Není

Po úspěšném světovém turné v roce 2019 si Nick Mason a jeho band Saucerful of Secrects připravili turné na rok 2022. Začne 13. dubna v Dublinu. V Praze kapela vystoupí 12. června v holešovickém Foru Karlín. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketmaster a GoOut.

„Letošní vystoupení, které proběhlo v červenci v Lucerně, se vydařilo a kapela si ho spolu s návštěvníky koncertu náramně užila. Hned po vystoupení jsme se s managementem dohodli, že se k nám brzy vrátí. Původně jsme mysleli, že budou chtít opět hrát v Lucerně, ale vzhledem k technice a vybavení, které si přivezou, jsme zvolili další osvědčené místo – Forum Karlín,“ říká za pořadatele 10:15 Entertainment Milena Palečková. Kapela si pro nadcházející turné připravila i nový program, který bude ale stále založen na raných písních Pink Floyd.

Nick Mason’s Saucerful of Secrets je britská rocková formace založená v roce 2018 bubeníkem legendárních Pink Floyd Nickem Masonem a kytaristou Lee Harrisem. Na repertoáru mají písně z raného období Pink Floyd, z let 1967 – 1973. Mason o vzniku projektu říká, že si chtěli připomenout období a atmosféru doprovázející první alba a koncerty této legendární kapely. Oba hudebníky doplňují ještě kytarista Gary Kemp ze skupiny Spandau Ballet, dlouholetý spolupracovník Pink Floyd baskytarista Guy Pratt a klávesista Dom Beken.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek