Prague International Bluenight: Wille & The Bandits

bluenight
Konání akce
29. 04. 2021 19:00 - 29. 04. 2021 23:00
Místo konání
Jaselská 20, Praha 6
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
290 Kč,
Dress Code
Není

Na kapelu Wille & The Bandits pějí ódy hudební kritici i rockové legendy jako na jednu z nejvíce dynamických skupin současnosti. Ta se 29. dubna představí v kavárně Zasekávák v Praze během letošního turné s názvem Paths.

Wille and the Bandits jsou přirovnáváni k Led Zeppelin ve svém přístupu k rockovým rifům i akustickým pasážím. Smyčce, hudební pomlky a steel kytary připomínají směs emotivních Pink Floyd a John Butler Trio, která posluchače rozseká na kusy…

Od prostých začátků v Cornwallu, kde kapela plánovala zůstat navždy, obklopena inspirativními kopci a mořem, nakonec vyrazili do světa. Velkoměsto je zpočátku nelákalo. Oni ale zlákali velkoměsto a jeho hudební průmysl. Vystupovali již po Evropě, v USA a Austrálii.

Jejich přístup k blues a rocku je svěží a neotřelý. Naživo jsou Wille and the Bandits naprosto úžasní a brzy se o nich začalo mluvit jako o koncertním zázraku. 

Kapela se dostala mezi deset kapel na Glastonbury 2014, které je nutno vidět dle BBC Radio 1, a byli také pozváni do německé TV show Rockpalast; hudební instituce globálního importu.

O kapele se v superlativech vyjádřili takové hudební legendy jako Ian Paice, Joe Bonamassa a Francis Rossi.

Při vystoupení skupina hraje na celou řadu hudebních nástrojů, střídá kytary, basy i perkuse. Wille and the Bandits dávají divákům a posluchačům komplexní zážitek, na který se nezapomíná.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Liver Music