Prosecco & Food Festival

fest
Konání akce
28. 08. 2020 15:00 - 29. 08. 2020 22:00
Místo konání
Riegrovy Sady, Praha 2
Přejít na Web akce
Cena vstupenek
150 Kč,
Dress Code
Není

Prosecco je stále trendy! Uspokojte svoji touhu po tomto unikátním nápoji, ale nezapomeňte, že nejlepší prosecco je to, které si můžeš vychutnat s přáteli. Již tradiční festival se koná v pátek 28. a v sobotu 29. 8. 2020. Nově je akce umístěna do nádherného prostředí Riegrových sadů Praha 2, Vinohrady.

U stánkových prodejců najdete nejen průřez široké nabídky všech značek prosecca na našem trhu, ale i šumivá vína z Itálie a Čech. Street Food prodejci nachystali pestré menu tradičních specialit z celého světa, ale i rozličné novinky, které už jsou, nebo možná po festivalu budou trendy, stejně jako prosecco.

Pozitivní novinkou pro vás je i to, že na akci je vstup zdarma! Vy se tak můžete pohybovat volně po celém parku a užít si například nádhernou a jedinečnou vyhlídku na Prahu. Prosecco a festival s ním je totiž slavností bez hranic.

Sklenku na prosecco si zakoupíte na festival v ceně 150 Kč včetně welcome drink.

Co by bylo prosecco bez Vás? Ano?! Teprve s Vámi, v harmonii s chutí a vůní výtečného jídla, potkávání se s přáteli a skvělou atmosférou, je prosecco životním stylem a Vy jste jeho neodmyslitelnou součástí.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Future Developments

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže