Psí den s Prahou 13

12. Duben 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 11809
Konání akce
21. 05. 2022 00:00
Místo konání
Centrální park na Lužinách, Praha
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

Začal být váš pejsek neklidný? On už se od svých psích kamarádů z peSeMeSek na procházkách dozvěděl, že se brzo koná Psí den s Prahou 13! 21. května v Centrálním parku na Lužinách oslavujeme naše čtyřnohé přátele ve velkém stylu. Ať už máte pejska doma, nebo jste jen jejich fanda, na 6. ročníku nejoblíbenější psí akce v Praze se zaručeně pobavíte.

 Na své si přijdou milovníci psů, ale i dobré zábavy, protože letošní program je skutečně nabitý. Chlupatí atleti, průměrní vycházkáři, ale i rozverní gaučáci se každoročně účastní naší psí olympiády. I letos si budou moci zasoutěžit v už tradičních disciplínách jako psí dostihyskok do výšky nebo třeba sraz ras.
  Na všechny zúčastněné soutěžící i jejich páníčky čekají krásné ceny. Ty si zaslouží všichni zúčastnění, protože mnohdy jsou to právě ti, kteří se umístí poslední, kdo si získají srdce celého publika.        
 Při skoku do výšky bude přítomen i komisař České knihy rekordů, protože se letos znovu budeme snažit překonat český rekord v této disciplíně – 135 cm, který dva roky po sobě skočili pejci Zara a Shady přímo u nás na Psím dni.   
Chybět nebude ani bohatý doprovodný program – dozvíte se o nejnovějších trendech v dentální hygieně psů, jak provést první pomoc svému pejskovi, psí celníci ukážou, jak se levou zadní vypořádat s pašeráky na letišti, Daniel Žďárský předvede se svými „stafordy“ neuvěřitelnou Bull show a mnoho dalšího.          
 Velká část psího dne je věnovaná pejskům bez domova. Adepty hledající rodinu na Psím dni předvedou azyl Voříškovdepozitum Beruška či útulek AniDef. Patrony pejsků se na den stanou známé tváře jako například Hynek Čermák s manželkou Lucií Čermák MackovouPetra ČernockáMiroslav HraběBára Jánová nebo Lukáš Krpálek. Na akci bude sbírka věcí potřebných pro útulky a jejich svěřence, pokud se tedy necítíte přímo na adopci, můžete pejskům alespoň věnovat něco do našich sběrných boxů.      
 Vrcholem Psího dne s Prahou 13 bude tombola, které se může zúčastnit každý, kdo si zakoupí něco u přítomných stánků reprezentujících jednotlivé útulky. Ty budou nabízet vlastní výrobky a produkty, jejichž koupí přispějete na provoz útulků a jejich čtyřnohých obyvatel. Slosování proběhne na závěr a těšit se můžete na hodnotné ceny!

Přejeme vám ten nejlepší zážitek