Spánkový workshop Mandarin Oriantal

Redakce
Čtenost článku je: 18405 [?]

Nechte se zlákat nabídkou lázní Mandarin Oriental, Prague a nadělte sobě či svým blízkým stylové hýčkání a legendární služby hotelu. Lázně umístěné v bývalé renesanční kapli, které si oblíbily i světové celebrity, a origininální  procedury se stanou nezapomenutelným dárkem, za který vám vaši blízcí budou ještě dlouho děkovat. Na listopad i prosinec si navíc lázně připravily několik zajímavých akcí, které vám jistě pomohou se správným výběrem dárku.

Časový rituál

Vyzkoušejte naši nejholističtější proceduru a dovolte našim zklušeným teraputům využít svůj talent k navržení lázeňského rituálu přímo na míru vašim potřebám. Stačí si pouze zarezervovat čas a rozhodnout se až na místě. Od listopadu navíc můžete využít také speciální služby zkušeného fyzioterapeuta a pokud dorazíte s knírkem (i umělým) získáte na proceduru 10% slevu.

Tichá noc

Ve stále hektičtějším a urbanizovaném světě se ticho stává cennou komoditou. Lázně hotelu Mandarin Oriental už tradičně reagují na tuto situaci a nabízí po celém světě 8. prosince 2021, noc ticha a kompletního digitálního detoxu. V Praze bude Tichá noc věnovaná kvalitnímu spánku, hosté si budou moci zarezervovat speciální spánkový workshop navazující masáží Deep Sleep pro hluboký a kvalitní spánek. Workshop proběhne v 17.00 a 18.30 hodin. 

Cena workshopu bude doplněna.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek