Svatební Expo

vystava
Konání akce
29. 01. 2021 15:00 - 30. 01. 2021 18:00
Místo konání
Koulova 15, Praha 6
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
100 Kč, 150 Kč, 290 Kč,
Dress Code
Není

Svatební veletrh představuje elegantní akci, která klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a další. Příležitost získat svatební inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

 

Nejexkluzivnější svatební veletrh v České republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a také ze zahraničí. První ročník proběhl v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a další.

Již při vstupu dostanete zdarma Svatební Expo Magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukáží vám, jak se zorientovat v pláncích, abyste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo. U vstupu se také můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů. Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny, doplněné ochutnávkou jídla od cateringových firem a cukrářů. Neváhejte dorazit i s vašimi dětmi! Svatební Expo je vhodné i pro ty nejmenší návštěvníky, a to díky úžasnému dětskému koutku.

Nenechte si ujít tuto velkolepou akci a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem a organizátorem veletrhu je svatební agentura PragueWeddings.com, s tradicí více než 22 let na trhu.

Krásné video z posledních dvou veletrhů můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=eO67fuI1Ucs&feature=emb_logo

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Svatební Expo

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže