Svatební Expo leden/únor 2020

svatební expo
Konání akce
31. 01. 2020 15:00 - 01. 02. 2020 18:00
Místo konání
Hotel International Prague, Koulova 1501/15, Praha 6
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
80 Kč, 130 Kč, 290 Kč,
Dress Code
Není
Nejexkluzivnější svatební veletrh v České republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i ze zahraničí. První ročník proběhl v listopadu 2011.

Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a další.

Svatební expo

Svatební expo

Již při vstupu dostanete zdarma Svatební Expo Magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. U vstupu se také můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů. Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny, doplněné ochutnávkou jídla od cateringových firem a cukrářů.

Svatební expo

Svatební expo

Neváhejte dorazit i s vašimi dětmi! Svatební Expo je vhodné i pro ty nejmenší návštěvníky, a to díky celé jedné naší veletržní sekci zvané „děti na svatbě“, jejíž součástí je i dětský koutek.

Svatební expo

Svatební expo

Přejeme vám ten nejlepší zážitek

Svatební Expo

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Svatební expo
Svatební expo
svatební expo
Svatební expo
Svatební expo

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže