Vánoční koncert Diva Baara & Petra Černocká

28. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12504
Konání akce
05. 12. 2022 19:30
Místo konání
Malostranské náměstí 35/21, 118 00 Praha 1
Cena vstupenek
299 Kč
Dress Code
Není

Jak se Černocká připravuje na Vánoce? Místo cukroví chystá na Mikuláše koncert s dcerou

Kdepak Štědrý večer, na ten ještě filmová Saxana vůbec nemá myšlenky. Momentálně totiž připravuje Vánoční koncert, kterým, spolu s dcerou Bárou Vaculíkovou, oslaví 5. prosince v Malostranské Besedě své nedávné narozeniny: „Obě dvě máme narozeniny na konci roku, takže si neumím představit lepší dárek pod stromeček, než společné vystoupení. A abychom tu vánoční atmosféru ještě podtrhly, uspořádaly jsme Vánoční koncert přímo na Mikuláše," směje se Černocká.

Na pódiu se dcerou potkají už podruhé. První společné vystoupení proběhlo v loňském roce: „Loni jsem byla zvědavá na ohlasy, ale po koncertu nám přišlo tolik krásných zpráv, že jsme hned věděly, že vystoupení zopakujeme. Dokonce jsem mámu přemluvila, aby letos zahrála několik skladeb ze starších desek, které mám opravdu ráda. A moje kapela se nemůže dočkat, až si zahraje titulní písničku ze Saxany naživo,“ těší se Bára, pro jejíž jazzovou kapelu Diva Baara to také nebude premiéra.

Mezi písněmi, které na koncertu zazní, je i duet Čas Vánoc, který před covidem napsala Vaculíková, pro svou mámu, sebe a dceru. Tři generace zpěvaček si nadělily i společný klip a je vidět, že umělecký gen se v rodině slavné Saxany dědí. „Klip jsme původně dělat nechtěly, ale z výsledku jsme nakonec byly nadšené všechny tři a já na vnučku nemůžu být pyšnější,“ dodáva Černocká. Ta také prozradila, že vnučka Olívie Coco, která se od malička věnuje dabingu, za něj byla letos nominovaná na dětskou dabingovou cenu roku a Netflix si ji vybral pro svůj hlavní vánoční film Matylda.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek