Udělejte si o Vánocích radost a pořiďte si novou pohovku Natuzzi

Re-Vive
Hana Benešová
23. Listopad 2016
Chvíle pravé vánoční pohody si můžete dokonale užít v relaxačním křesle Re-Vive, které poskytuje nekonečný komfort. Je inspirováno lidskými pohyby – umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy. Silné jádro křesla poskytující komfortní oporu, otočná noha a pohodlné polštáře jsou výsledkem spojení inovativní technologie a designové řemeslné práce.
Borghese

Borghese

Svým lehce funkcionalistickým vzhledem Vás okouzlí pohovka Borghese. Jedná se o rohovou sestavu s volným koncem. Design této pohovky nabízí decentně zaoblené tvary zadních opěr, které jsou polohovatelné a umožní Vám mnohem větší komfort a pohodlí. Je ideální pro ty, kteří mají rádi klasiku a decentnost.
Preludio

Preludio

Ležérností a nedbalou elegancí, jež ladí s módními interiérovými trendy, je moderní pohovka Preludio. Svojí přátelskou a útulnou atmosférou vybízí k zaboření se do pohodlných polštářů. Jistě u ní oceníte polohovací opěrky v rohovém prvku. Pokud máte doma dostatek prostoru, je tato pohovka pro Váš domov ideální – budete se na ní moci rozmazlovat dle libosti.
Golf

Golf

Kompaktní pohovkou s kovovými nožičkami, jež jí dodávají na eleganci, je pohovka Golf. Ideální je do menších prostor. Její design je podtržen prošíváním po obvodu, na lehkosti jí dodává jednoduchý, užší tvar područek.
Notturno

Notturno

U Notturna se nabízí možnost volby mezi pohovkou s rozkládacím mechanismem nebo dvojsedu a lehátka. Dotek jemnosti a elegance je zajištěn subtilními područkami. Pohovka s rozkládacím mechanismem je velmi praktická a ideální pro interiéry menší velikosti. Neméně elegantní je rohová sestava Urban, u níž opět najdete polohovatelné zádové opěry. Všechny pohovky jsou pro Vás připraveny k okamžitému odběru, navíc za speciální vánoční cenu!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor