Umožněte svým blízkým splnit si o Vánocích ta nejtajnější přání

12. Prosinec 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14305

Jsou touhy, o kterých se nemluví ani nahlas. Díky vánočním voucherům kliniky Asklepion své blízké letos pod stromečkem zaručeně potěšíte, protože bude jasné, že na ně myslíte s láskou a záleží vám na nich. Nadělte třeba příspěvek na vysněnou plastickou operaci prsou nebo víček, sestře roční předplatné na výplně nebo botulotoxin a partnerovi například odstranění pocení nebo chrápání. 

Letos žádná nepříjemná překvapení, dárek si vybere každý sám

Vánoční poukázky na ošetření v Asklepionu – Klinice a institutu estetické medicíny udělají každý rok radost tisícům obdarovaných. Výhodou je, že si obdarovaný sám zvolí, na jaký zákrok bude poukázku čerpat, vy pouze objednáváte vánoční voucher z limitované edice na konkrétní částku. Podívejte se na naše tipy, jak mohou vaši blízcí dárek z Asklepionu využít, ať už darujete částku, která pokryje celé ošetření, nebo jen příspěvek na vysněný zákrok. V Asklepionu si poradí i s dárky pro rodiče, babičku či dědu a vy budete mít jistotu, že jim darujete tu nejlepší možnou péči. 
 

Babičce operaci víček nebo křečových žil

Vybrat vánoční dárek pro rodiče může být někdy oříšek. Nadělujte svým blízkým operaci křečových žil nebo plastickou operaci očních víček. Plastika očních víček je jednoduchá operace, která má nejen estetický omlazující efekt, ale vyřeší i problémy se ztíženým viděním a slzením očí. Vhodným dárkem může být také poukázka na kosmetiku, lymfodrenáže či příspěvek na odstranění pigmentací. To vše jistě rodiče a prarodiče ocení. Inspirujte se s dalšími tipy, z čeho mohou obdarovaní v Asklepionu vybírat.
 

Sestře předplatné na botulotoxin či epilaci

Tohle je zcela určitě hit letošních Vánoc, nic víc my ženy neoceníme než dárek, který nám pomůže splnit nejtajnější touhy. Když darujete třeba sestře vánoční voucher do Asklepionu, je jen na ní, jestli ho využije na vyhlazení vrásek nebo předplatné na laserovou epilaci nebo na jakékoli jiné ošetření. Bratrovi zase udělá radost částka na laserové odstranění chrápání, pocení nebo na ošetření, o kterém zatím nemáte ani ponětí. Nejoblíbenější vouchery v hodnotách 1 000, 5 000, 10 000 a 20 000 Kč ve speciálním dárkovém balení jsou k dostání na všech recepcích v Praze, Karlových Varech i Mariánských Lázních. Užijte si letos předvánoční čas v klidu s vánočními vouchery Asklepion.
 

Galerie