UNIKÁTNÍ BĚŽECKÁ APLIKACE PUMATRAC JE NYNÍ K DISPOZICI I PRO ANDROID

Redakce
01. Duben 2014
Čtenost článku je: 17982 [?]

Běháte jinak v pondělí a jinak ve středu? I to umí aplikace popsat!

Společnost PUMA motivuje k běhání – představuje aplikaci PUMATRAC pro platformu Android. Jedná se o rozšíření působení na poli speciálních aplikací pro fanoušky běhání, společnost v loňském roce uvedla na trh tuto aplikaci pro iOS. Aplikace PUMATRAC pro iOS se navíc dočkala změn ve verzi V2.

 

Aplikace je zaměřena primárně na začínající běžce, ale motivací bude i pro pokročilé nebo profesionální sportovce. PUMATRAC tak dělá z individuální sportovní aktivity společenskou událost, spojuje nadšence na všech kontinentech a buduje komunitu, jejímž členem se může stát úplně každý. Proto je součástí této aplikace i personalizovaný profil běžce, který pak lze sdílet, porovnávat s přáteli či kolegy, ale také se světovými statistikami. A pokud se běžec vydá sportovat v neznámém terénu, třeba o dovolené, aplikace mu hned nabídne možné trasy, které do ní předtím zadali jiní uživatelé. 

PUMATRAC analyzuje aktuální výkon, hodnotí již realizované běhy a díky technologii Titrac umí také rozebrat velmi originální hodnoty, které mohou běžcův výkon ovlivnit, aniž to tuší. Každý odhadne, zda se mu běhá lépe v nižší nadmořské výšce či vysoko v horách, ale jak je to se dny v týdnu? Je běžec efektivnější v pondělí, ve středu, nebo v sobotu? A co třeba na jaře, na podzim, za úplňku, za deště…? To všechno aplikace PUMATRAC ukáže!
 
Obsahuje samozřejmě také tradiční funkce: vzdálenost, spálené kalorie nebo propojení s oblíbenou hudbou – srdce pak tluče přesně do tempa oblíbeného rytmu.
 
Aplikace PUMATRAC je na trhu méně než pět měsíců, ale za tu dobu si už získala na celém světě více než 120 tisíc nadšených uživatelů, z jejichž zkušeností, zážitků a nápadů vycházela společnost PUMA při aktualizaci aplikace pro iOS a tvorbě aplikace pro Android.
 
Aplikace PUMATRAC je k dispozici na iTunes i Google Play. 
                                                                                                                                          www.puma.com

PUMA