ÚNOROVý GASTRO ZÁŽITek VE SPICES

Redakce
15. Únor 2018
Restaurace a bar Spices vykopává rok 2018 hned několika novinkami. Tou nejzásadnější je nový šéfkuchař Stephen Senewiratne, který se po dvou letech opět vrací do Spices. Spolu se svým kulinářským týmem připravil na únor pro hosty restaurace týdenní festival čínské kuchyně, který oslavuje příchod nového čínského roku.

Oslava čínského nového roku proběhne ve Spices v podobě čínského týdenního festivalu poprvé. Rok zemského psa přinese spousty skvělých zážitků, podle čínské tradice si ale můžete prosperitu, zdraví nebo i lásku přivolat správným novoročním rituálem. Nenechte si ujít skvělou příležitost nakouknout pod pokličku čínské tradice a zpříjemnit si únorové počasí speciálním čínským menu ve Spices.

Na menu najdete dle tradice něco z darů nebes, moře i země a také tradiční dezert pro velké bohatství! Těšit se můžete na Smažený kachní wonton, Tresku na páře, Hovězí stir-fry a Koláč z lepivé rýže.

A kdy že bude oslava čínského roku ve Spices probíhat? Od 16. do 22. února 2018 během oběda i večeře. Cena menu na osobu je šťastných 1,088 Kč. Rezervace stolu na akci je možná na telefonním čísle 233 088 750 nebo emailem na spices@spicesrestaurant.cz .