Uvolněte svá křídla v hotelu Butterfly v Mariánských lázních

Redakce Luxus.cz
10. Únor 2017
Mariánské lázně jako nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst oplývají nejen mnoha léčivými prameny, ale také krásnou přírodou a nádhernými budovami. Mezi těmi novějšími vyniká hotel Butterfly. Pyšní se nejen unikátní výzdobou, ale také vlastním balneo provozem, wellness centrem a Ferdinandovým pramenem přímo v lobby hotelu.

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel poznáte už z dálky. Jeho architektura je unikátní a symbolicky skutečně připomíná motýla s rozvinutými křídly. Také hosté se zde mohou během chvíle rozletět po centru Mariánských lázní, nebo příjemně spočinout přímo v hotelu ve stylu Art Nouveau. Hravou lehkostí krášlí interiér budovy originální výzdoba z dílny jednoho z nejvýznamnějších českých sochařů současnosti Olbrama Zoubka.

Butterfly nabízí, ostatně jako každý hotel ze skupiny Danubius Hotel Group, zaručený kvalitní standard ubytovacích a lázeňských služeb. Ve vyšších patrech na vás čeká některý z pokojů kategorie Superior, Junior Suite a apartmá. Samozřejmostí jsou podzemní garáže, wi-fi připojení a internetový koutek. O skvělé zážitky se stará Restaurace La Fontaine, Cafe de Paris a hotelový lobby bar s letní venkovní terasou. Nechybí tu dětský koutek, který ocení rodiny s dětmi a ani prostorný konferenční sál.

To vše je připraveno k tomu, aby vás nic nerušilo okusit pocit lehkosti, jenž zažívají volně poletující krasavci s úchvatnými křídly. Stačí totiž navštívit hotelový balneo provoz, wellness a kosmetický salon Beauty Comfort Zone. Vedle slatinných zábalů, suchých plynových koupelí, plynových injekcí a vodoléčby stojí za to okusit zdejší unikátní minerální koupele Ferdinandova pramene, nadnášet se můžete i v hotelovém vodním světě.

Léčebné pobyty v hotelu Butterfly lze volit podle zdravotních i časových možností. Více informací naleznete na www.marienbad.cz