V BARVÁCH DRAHOKAMŮ: NOVÁ KOLEKCE KABELEK C DE CARTIER

02. Duben 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13493

Nová kolekce kabelek C de Cartier je plná barev a zářivých odstínů inspirovaných třpytivými drahokamy. Decentní a velmi sofistikované kabelky jsou díky svým jemným zaobleným tvarům perfektním doplňkem každé ženy hledající nadčasové a luxusní modely s důrazem na kvalitní materiály a provedení.

Kabelky jsou vyrobené z luxusní hrubozrnné kůže Taurillon, jež je velmi měkká a příjemná na dotek. Paleta barev vychází z inspirace vzácnými kameny, které Cartier užívá při výrobě šperků. Svěží odstíny fialového ametystu nebo oranžového granátu, tmavě šedá barva cordieritu, modrozelený tyrkys, světlá lila barva chalcedonu nebo něžný odstín růžového křemene - elegantní kabelky v monochromatických odstínech, dodají styl a barvu každému outfitu. Tašky je možno nosit jen v ruce, ale také i přes rameno. Kovové části kabelek jsou potaženy palladiem.

Barvení každé kůže je dotaženo k dokonalosti pomocí pečlivého procesu barvení. Od jemných světlých odstínů až po syté tmavé, jsou ručně dokončovány v jedné z nejstarších koželužen ve Francii, jejíž vznik se datuje až do roku 1803.

Okraje jsou ručně barvené a jemně prošívané pomocí sedlářských stehů tón v tónu či v kontrastních barvách, decentní logo Cartier vyvedené ve zlaté barvě pod horním lemem kabelky a kůží obšívané vnitřní kapsy: zručnost a odborná znalost řemeslníků se odráží v každém detailů modelů C de Cartier.

Galerie