NEWS & ARTICLES

V brněnské restauraci Signature dělají věci se smyslem a citem pro detail

ARTICLE BY

Restaurace Signature se nachází v brněnském hotelu Victory. Stojí zde pevně nohama na zemi, věří v poctivé věci, protože mají smysl. Do všeho, co v restauraci tvoří, vkládají lásku, cit, souznění a posouvají se stále dál, protože gastronomie je pro zaměstnance Signature bezedným hrncem inovací, pro něž jsou zapáleni. V Signature se stále něco děje. Pravidelně koná tematické brunche, ochutnávky vín, sezónní menu i zajímavé akce.

V restauraci se řídí mottem: „Jen to poctivé má smysl“. Suroviny. Způsob přípravy. Přístup k zákazníkovi. S maximálním důrazem na kvalitu, lokálnost a sezónnost přináší poctivou kuchyni.
Nebojí se experimentů, unikátních receptur či textur. Vše je však podřízeno zákazníkovi, jeho potřebám, přáním a požadavkům.

Lahodné pokrmy připravuje tým pro vedením Pavla Veltruského, který patří ke špičkám ve svém oboru. Jeho menu uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Navrací se k tradici, bere si z ní to nejlepší a posouvá ji dál, obohacenou o prvky světové kuchyně i o nové techniky vaření. Přátelský personál Vám dá na chvíli zapomenout na shon všedního dne.

Naši redakci ze speciální nabídky zaujal Tarte flambée se slaninou, cibulí, ementálem, telecím karé a listovým salátem. Zajímavým „malým jídlem“ je Nicoise salát s tuňákovou tempurou či Cappelletti plněné ricottou a medvědím česnekem, divokou brokolicí, chřestem a vlašským ořechem.

Z „velkých jídel“ je skvostným gurmánským zážitkem Grilovaný jehněčí hřbet s pečenou zeleninou a tymiánovým glazé, nebo Pečený siven v solné krustě s grilovanou marinovanou zeleninou v balzamiku. Sladkou tečkou na konec může být třeba nevšední Třešnové Clafoutis se skořicovou zmrzlinou.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Restaurace Signature (hotel Victory)
+420 737 383 383
INFO@RESTAURANTSIGNATURE.CZ
Vintrovna 35, Brno

Firemní články

V brněnské restauraci Signature dělají věci se smyslem a citem pro detail

12.7.2017

Restaurace Signature se nachází v brněnském hotelu Victory. Stojí zde pevně nohama na zemi, věří v poctivé věci, protože mají smysl. Do všeho, co v restauraci tvoří, vkládají lásku, cit, souznění a posouvají se stále dál, protože gastronomie je pro zaměstnance Signature bezedným hrncem inovací, pro něž jsou zapáleni.