V Delmas obstarají luxusní cestovní zavazadla na vaši dovolenou

Redakce
16. Duben 2018
Firma Delmas působí na českém trhu od roku 1991. Zabývají se prodejem kabelek, tašek a kufrů a orientují se na zákazníkovy nejnáročnější potřeby a požadavky. Prodejci začínali v malém stánku na Karlově mostě, odkud se vypracovali až do kamenné prodejny na exluzivní adrese ve Vodičkově ulici.

Od té doby, co se Delmas zabývá prodejem výše uvedeného luxusního zboží, poskytuje svým zákazníkům důraz na kvalitu výrobků. Samozřejmostí je slušnost a ochota vůči klientovi. Osobní přístup zaměstnanců ocenil například i prezident Václav Havel. Obchod vybírá prvotřídní zboží tradičních českých manufaktur i světových značek a je exkluzivním prodejcem značek The Bridge, Toni Perotti a Braun Büffel.

Mezi jednu ze značek kufrů, které Delmas prodává, patří německý výrobce Rimowa, jeden z předních výrobců zavazadel v Evropě. Ten nabízí nezaměnitelný design drážek. Kufry jsou vyrobeny z hliníku, ale můžete si vybrat i lehká zavazadla z polykarbonátu.

Kolekce Topas Stealth vás nadchne pro svůj elegantní černý design. Naprostý luxus ve své třídě jsou kufry Topas Titanium. Ty jsou vyrobeny pro člověka, který má rád styl a luxus v jednom. Pro milovníky barev je tu kolekce Salsa Air. Ten, kdo upřednostňuje klasiku, najde zalíbení v kolekci Bossa Nova, která je zdobena hovězí kůží a interiér má měkce vyčalouněný.