V hotelu Cosmpolitan se snoubí česká moderna s půvabem staré Prahy

Redakce
13. Březen 2018
Jedním z nejlepších pražských hotelů je nově otevřený butikový hotel COSMOPOLITAN. Nachází se v samém centru našeho hlavního města, blízko hlavních nákupních tříd, obchodního centra Palladium a mnoha historických památek.

Budova hotelu pamatuje rok 1889, pro potřeby současného hotelu byla samozřejmě citlivě zrekonstruována. Na první pohled hotel zaujme svojí vzácnou neorenesanční fasádou se sochami. Při rekonstrukci bylo důsledně dbáno na to, aby byly zachovány, ale také obnoveny její cenné historické prvky.

Nyní nabízí hotel celkem 106 velkoryse pojatých pokojů a suitů, které jsou laděny do elegantních, krémových barev. Všechny mají luxusní koupelny a vyhřívané podlahy. Návštěvníci se mohou ubytovat v některém z 80 Deluxe pokojů, které navrhla česká designérka Kateřina Kovalovská. Originální zařízení, vzdušnost, kvalitní materiály a barevné kontrasty s doplňky Swarovski si jednoduše zamilujete.

Pro skutečně náročné návštěvníky tu je 23 prostorných Exekutivních pokojů s mnoha službami navíc. Pro odpočinek hostů v hotelu slouží posilovna a sauna, které jsou bezplatně otevřeny po celý den.

V COSMOPOLITNU je také nejnovější restaurace Zdeňka Pohlreicha - Next Door Restaurant. Její příjemný interiér navrhl Ital, Luciano Belcapo. Kromě zajímavé gastronomie zde na návštěvníky čeká bohatý vinný lístek a profesionální servis.