NEWS & ARTICLES

V hotelu The President Prague se otevírá restaurace Elements

ARTICLE BY

V prostorách zrekonstruovaného hotelu The President Prague vznikla nová restaurace Elements. Jedná se o designovou restauraci s moderní italskou kuchyní, která vychází z tradičních surovin. Restaurace je situovaná směrem k Vltavě, Pražskému hradu a Letné, takže návštěvníci se nejenom výborně najedí, ale prožitek z kulinářského umění umocní i krásný výhled.

Restaurace klade důraz na čerstvost, sezónnost a variabilitu surovin, ovšem pochutnají si i milovníci ryb, mořských plodů a masa. Menu skládá známý šéfkuchař Radek Hasman. V bývalých prostorách restaurace Vltava vznikl designový podnik, který projektoval Ing. Arch. Jaromír Pizinger. Interiér restaurace se pyšní kombinací dřeva, mědi a měkkých materiálů, což celkově působí výjimečným dojmem.

“Chceme našim hostům nabídnout opravdu nečekaný zážitek. Kromě těch nejlepších surovin si zakládáme i na skvěle vyškoleném personálu a širokém výběru kvalitních vín. Našim tajným cílem je dostat Elements do výběru restaurací Michelin Guide”, říká Zuzana Krasniqi, manažerka restaurace.

Hosté restaurace si mohou pochutnat například na topinamburovém risottu se zauzeným úhořem, telecím tataráku s ořechovou vodou či na chobotnici s cizrnovým pyré, pórkem a cibulovým popelem. K dispozici je 56 míst k sezení. Restauraci Elements můžete navštívit každý den od úterý do soboty od 18.00 do 23.00. Více informací naleznete na www.elementsrestaurant.cz nebo na facebookových stránkách či na Instagramu- elements_prague.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

President hotel Praha
+420 234 614 111 |
zdenek.rejl@hotelpresident.cz
Nám. Curieových 100, 1 Praha, Česká Republika

Firemní články

V hotelu The President Prague se otevírá restaurace Elements

2.5.2018

V prostorách zrekonstruovaného hotelu The President Prague vznikla nová restaurace Elements. Jedná se o designovou restauraci s moderní italskou kuchyní, která vychází z tradičních surovin.