V jedinečné kolekci Christian Louboutin spring/summer 2017 si vybere skutečně každý

Redakce LUXUS.cz
06. Březen 2017
Christian Louboutin je francouzský módní návrhář, který navrhuje opravdu luxusní obuv. Kromě modelů s velmi vysokým podpatkem a červenou podešví, které ho proslavily, navrhuje také kabelky, dámské baleríny a pánské boty.

Všechny boty jsou ručně vyráběny odborníky s mimořádnými znalostmi o obuvnické výrobě. Boty jsou ručně malované, z kůže té nejvyšší kvality a při jejich výrobě jsou použity pouze přírodní látky.

Pánské boty na jaro a léto letošního roku vznikly z fúze dvou světů – světa minulosti a současnosti. Toto sbližování tradičních kožených výrobků staleté historie s inovativním a originálním designem je oslavou díla nestárnoucího návrháře.

V kolekci Culture Convergence naleznete jak elegantní boty hodící se k obleku, tak boty s bytelnější podrážkou plné barev, které padnou k méně formálnímu oděvu. V letošní kolekci je spousta barev, hrotů a lesku. Nápadití budete také v případě, že si nazujete model s motivy zvířecí kůže.

Také dámská kolekce je různorodá. Lodičky a sandály kolekce pro jaro a léto 2017 buď hrají mnoha barvami, nebo jsou jednobarevné a opět zdobené hroty a bodci.

Elegantní nožku dělají sandále s dlouhými mašlemi, které se zašněrují kolem lýtka. Několik centimetrů navíc zajistí pantofle na vysoké platformě nebo lodičky s otevřenou špičkou z hadí kůže.S botami od Louboutina budete v každé situaci nepřehlédnutelní!