NEWS & ARTICLES

V Praze vznikl nový obchodní koncept DEA ORH concept store & Fantinel prosecco bar

ARTICLE BY

Na Praze 1, ve Štěpánské 59, za palácem Lucerna, vznikl v dubnu unikátní projekt Dea Orh concept store & Fantinel prosecco bar. Jedná se o propojení galerie současného umění Dea Orh s luxusními značkami světového designu a italským Prosecco barem rodinné firmy Fantinel. Galerie funguje od roku 2009 a patří mezi přední soukromé galerie především proto, že podporuje začínající i uznávané umělce z České republiky i ze zahraničí.

Představují se parfémy niche se značkami MiN New York, Baruti, Schwarzlose a Pantheon Roma. Nechybí ani luxusní parfémy Clive Christian a Ormonde Jayne. Mezi další novinky patří exkluzivní interiérové vůně značky Rigaud pocházející z Francie. Ta se vyznačuje vzorem zebry na obalu. Květinovou výzdobu zajistí věčné růže Rose du Château v elegantních květinových boxech.

Galerie též spolupracuje se špičkovými značkami jako francouzský porcelán od návrhářky Jacqueline Ducerf, tradiční anglický porcelán Traditional Arts z nadace Prince Charlese či limitované série šperků od českých designérů.

Po New Yorku, St. Moritzu a Ibize je nyní možné vychutnat vynikající šumivé prosecco i v Praze v novém Fantinel prosecco baru. A to není vše. K tomuto exluzivnímu nápoji lze v baru konzumovat typicky italské menu, kterému dominuje slavná šunka Prosciutto di San Daniele s lahodnou nasládlou chutí. V nabídce najdeme i vína rodiny Andrea Bocelli, který pochází ze staré vinařské dynastie. K lahodným vínům se hodí dorty z vlastní cukrárny Pâtisserie Jolie, které jsou připravovány dle originálních italských receptur nebo třeba čerstvé istrijské lanýže od rodinné firmy Karlič. Nový obchodní koncept je určen pro zákazníky, kteří milují trendy a dokáží ocenit kvalitu.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DEA ORH ART GALLERY
222323232
art@deaorh.com
Kozí 3,Praha

Firemní články

V Praze vznikl nový obchodní koncept DEA ORH concept store & Fantinel prosecco bar

30.4.2018

Na Praze 1, ve Štěpánské 59, za palácem Lucerna, vznikl v dubnu unikátní projekt Dea Orh concept store & Fantinel prosecco bar. Jedná se o propojení galerie současného umění Dea Orh s luxusními značkami světového designu a italským Prosecco barem rodinné firmy Fantinel.