V rámci pražského fashion weeku se představí i Kateřina Geislerová

Redakce LUXUS.cz
29. Srpen 2016
Největší a nejucelenější módní akce naší republiky se v minulých letech konala na takových zajímavých místech, jakými byly Strahovský stadion, skatepark Štvanice, budova bývalé Živnobanky či dokonce Právnická fakulty UK. Během prvního zářijového týdne letošního roku posune opět do centra Prahy, přesněji do zásobovacích garáží obchodního domu Kotva. Zde se představí sestava návrhářů, mezi nimiž nebude chybět ani Kateřina Geislerová.

Tato uznávaná módní návrhářka se svému oboru začala věnovat v Paříži, kde nejdříve vystudovala návrhářství na uznávané umělecké škole LISAA, absolvovala stáže u francouzských módních domů a nakonec ve vysoké konkurenci francouzské módy otevřela vlastní butik v centru Paříže. Výrazná ženská tvorba Kateřiny Geislerové si okamžitě získala i české publikum a módní znalce, a to ihned po debutu na tuzemském trhu během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku 2012. V témže roce si otevřela showroom v centru Prahy.

3. září představí návrhářka svoji kolekci pro jaro a léto 2017. Kolekci s názvem Na vlně Kateřina Geislerová ukáže veřejnosti během samostatné přehlídky v rámci podzimní edice pražského týdne módy. Na mole se objeví také modelky Simona Krainová, Aneta Vignerová a Zuzana Jandová.

A jaká že její nová kolekce dle návrhářky je? „Křehká, ale sebejistá, smyslná, ženská, instinktivní, svěží. Kromě krajky, hedvábí a mého oblíbeného molitanu jsem poprvé pracovala s barevnými motivy, tentokrát s geometrickými zig zag vzory inspirované vlnami." Máme se tedy na co těšit…